NEO-300191T Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan

Horeca-Yemek-Sandalyesi-İç-Mekan-NEO-300191T
Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan-1 NEO-300191T
Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan-3 NEO-300191T
Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan-4 NEO-300191T
Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan-5 NEO-300191T
Horeca-Yemek-Sandalyesi-İç-Mekan-2-NEO-300191T

NEO-300191T Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan

0 out of 5

Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan ürünü, misafirlerinize özgür bir oturum alanı yaratıyor. Ürünü otellerin yemek alanlarında, şık restaurantlarda, cafe, coffee shop, fast food ya da bar gibi mekan dekorasyonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 64cm  / 25,1inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 7,6kg

Açıklama

Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan

Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan ürünü, misafirlerinize özgür bir oturum alanı yaratıyor. Yemek sandalyesi olarak tasarlanan ürün, özellikle kolçaksız yönüyle öne çıkıyor ve bu sayede uzun oturma sürelerinde bile konfor sunuyor. Yüksek dansiteli süngeri ve birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından elde edilen gövdesi ile yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı bir yemek sandalyesine sahip olabilirsiniz.

Ürünü otellerin yemek alanlarında, şık restaurantlarda, cafe, coffee shop, fast food ya da bar gibi mekan dekorasyonlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap sandalye kurumsal şirket ve firmaların kalabalık yemek alanları için de tercih edilebilir. Kullanılan mekana göre yemek sandalyesinin tasarımında da değişiklikler yapılabilir. Kurumsal kimlikle bütünlük yakalamak için sandalyenin ahşap rengini kendiniz seçebilirsiniz. Döşeme kaplamasını keten, pamuk, deri, kadife ya da suni deri gibi farklı kumaşlarla yaptırabilir ve kumaş rengini de belirleyebilirsiniz.

Yuvarlak hatları ve dinamik ayakları ile tüm iç mekan tasarımlarınızda fark yaratacak yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak ya da ürünü sipariş vermek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Horeca Yemek Sandalyesi İç Mekan modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, bar gibi horeca sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Horeca mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo