NEO-300285T Coffee Shop Ahşap Koltuk

Coffee Shop Ahşap Koltuk NEO-300285T
Coffee Shop Ahşap Koltuk-1 NEO-300285T

NEO-300285T Coffee Shop Ahşap Koltuk

0 out of 5

Coffee Shop Ahşap Koltuk, rahat görünümü ve konforlu oturumuyla işletmelerin dikkatini çekiyor. Yeme-içme sektöründeki firmalar için ideal bir tercih olan koltuk, özellikle coffee shop, cafe, steak house ve restaurantların dekorasyonu için oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Ürün ayrıca otel odası, plaza girişi, bekleme salonu, hastane, klinik ve fabrika yönetim binaları gibi dekorasyon kalitesi ve misafir konforunun önem kazandığı mekânlarda öne çıkıyor.

BOYUT
Genişlik : 60cm  / 23,6inc
Derinlik : 69cm  / 27,1inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 12kg

Açıklama

Coffee Shop Ahşap Koltuk

Coffee Shop Ahşap Koltuk, rahat görünümü ve konforlu oturumuyla işletmelerin dikkatini çekiyor. Yeme-içme sektöründeki firmalar için ideal bir tercih olan ahşap koltuk, özellikle coffee shop, cafe, steak house ve restaurantların dekorasyonu için oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor.

Ürün ayrıca otel odası, plaza girişi, bekleme salonu, hastane, klinik ve fabrika yönetim binaları gibi dekorasyon kalitesi ve misafir konforunun önem kazandığı mekânlarda öne çıkıyor.

Ürünün ahşap gövdesinde istenilen renkte birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Gövde kısmı kullanıcının tercihine göre arzu edilen renkte lake olarak da boyanabiliyor. Ürünün oturum minderi ve yastığında yüksek dansiteli ve dayanıklı bir iç dolgu malzemesi kullanılıyor. Minder ve yastık döşemesi için farklı renk ve desenin yer aldığı kumaş veya deri uygulaması yapılabiliyor. Ayrıca suni deri, süet, nubuk, kadife, akrilik ve pamuk gibi seçeneklerin yer aldığı kartelalar da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Özellikle önceliği konfor olan işletmelerin tercih ettiği koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Model hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ahşap koltuk sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum minderi için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyon için doğru seçimdir. Coffee shop, cafe, steak house, otel, restaurant kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca otel odası, plaza girişi, bekleme salonu için de idealdir. Hastane, klinik, fabrika yönetim binalarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım; Bar sandalyesi, yemek sandalyesi, tekli koltuk ve ikili kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Coffee shop koltuğu ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo