NEO-300496T Kahve Dükkanı Döşemeli Koltuk

Kahve-Dükkanı-Döşemeli-Koltuk-NEO-300496T
Kahve-Dükkanı-Döşemeli-Koltuk-1-NEO-300496T

NEO-300496T Kahve Dükkanı Döşemeli Koltuk

0 out of 5

Döşemeli Koltuk; Kahve dükkanı, cafe, otel odası, bekleme salonu ve lobi gibi iç mekanların dekorasyonunda şıklığıyla dikkat çekiyor.

BOYUT
Genişlik : 72cm  / 28,3inc
Derinlik : 85cm  / 33,4inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 16,7kg

Açıklama

Kahve Dükkanı Döşemeli Koltuk

Döşemeli Koltuk; kahve dükkanı, cafe, otel odası, bekleme salonu ve lobi gibi iç mekanların dekorasyonunda şıklığıyla dikkat çekiyor. Uzun sohbetlerde ve dinlenme sürelerinde konforlu bir kullanıcı deneyimi sunan koltuk, misafirlerinizin keyifli vakit geçirmesini sağlıyor.

Ürün, kullanılacağı mekânın tasarımına uyumlu olacak şekilde farklı tür renk ve desenlerde kumaş ya da deri kullanılarak imal edilebiliyor. Oturum, sırt ve kol kısmı döşeme olarak tasarlanan koltuk için suni deri, süet, deri, kadife, nubuk, akrilik, pamuk ve keten gibi farklı seçeneklerin bulunduğu kartela da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Döşeme kısmında kullanılan sünger, yüksek dansitesi ve kalitesiyle ürünün konforlu ve uzun süreli kullanımına katkıda bulunuyor. Koltuğun ahşap gövde ve ayaklarında, mobilya üretiminde sağlamlığıyla bilinen kayın ağacı kullanılıyor. Ahşap kısımlar tercihe göre meşe veya ceviz renklerine boyanabiliyor ya da istenilen renkte lake uygulaması yapılabiliyor.

Sipariş üzerine üretime alınan koltuk şık tasarımı, ergonomik yapısı ve hafifliğiyle oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Koltuk modeli ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve dilerseniz ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde ve ayakların üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir. Meşe, ceviz tonlarında boyanabilir veya istenilen renkte lake uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Kahve dükkanı, cafe, otel odası, bekleme salonu, lobi dekorasyonları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Döşemeli koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo