NEO-300456T Modern Dinlenme Koltuğu Metal Ayaklı

Modern-Dinlenme-Koltuğu-Metal-Ayaklı-1-NEO-300456T
Modern-Dinlenme-Koltuğu-Metal-Ayaklı-NEO-300456T
Modern-Dinlenme-Koltuğu-Metal-Ayaklı-2-NEO-300456T
Modern-Dinlenme-Koltuğu-Metal-Ayaklı-3-NEO-300456T
Modern-Dinlenme-Koltuğu-Metal-Ayaklı-4-NEO-300456T
Modern-Dinlenme-Koltuğu-Metal-Ayaklı-5-NEO-300456T

NEO-300456T Modern Dinlenme Koltuğu Metal Ayaklı

0 out of 5

Modern dinlenme koltuğunu, dekorasyonda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Konik biçimli metal ayaklar ürünün dayanıklılığını arttırır. Deri ve kumaş ile döşenebilir

BOYUT
Genişlik : 88cm  / 34,6inc
Derinlik : 90cm  / 35,4inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 17kg

Açıklama

Modern Dinlenme Koltuğu Metal Ayaklı

Modern dinlenme koltuğu modelini, birçok iç mekan tasarımınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün, sunduğu konfor sayesinde özellikle bekleme alanları ile müthiş bir uyum yakalar. Modeli dilerseniz otel odası koltuğu olarak değerlendirebilir ya da lobi, ofis ve hastane gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunda da faydalanabileceğiniz metal koltuk tasarımı, özellikle pencere önlerinde oluşturmak istediğiniz oturum alanları için tercih edebilirsiniz.

Ürün, yüksek kaliteli döşeme kumaşı ve geniş oturum alanı sayesinde misafirlerinize üstün bir konfor sunar. Konik biçimli metal ayaklar, ürünün dayanıklılığını ve kullanım ömrünü uzatır. Oturum kısmında kullanılan poliüretan sünger yumuşak bir alan yaratır.

Tasarımı daha kişisel hale getirmek isterseniz, sizlere sunduğumuz alternatifler arasında özgürce seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz döşeme kumaşı için farklı renk ve desenler seçebilir ya da deri uygulaması yaptırabilirsiniz. Ürünün konik metal ayaklarının rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Modern dinlenme koltuğu modeli hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Konik şeklindeki metal ayaklar arasında bağlantı bulunmaktadır. Oturum kısmında poliüretan sünger kullanılmaktadır.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Konik şeklindeki metal ayakların rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel odası koltuğu, lobi koltuğu, ofis bekleme koltuğu, hastane & klinik bekleme koltuğu olarak kullanılabilir. Ev dekorasyonunda pencere önünde dekore edilebilir. İç mekanda kullanılması önerilir.
  • Metal ayaklı modern koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo