NEO-300313T Döşemeli Ahşap Ayaklı Lobi Koltuğu

NEO-300313T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Lobi-Koltuğu
NEO-300313T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Lobi-Koltuğu-1
NEO-300313T-Döşemeli-Ahşap-Ayaklı-Lobi-Koltuğu-2

NEO-300313T Döşemeli Ahşap Ayaklı Lobi Koltuğu

0 out of 5

Müthiş bir konfor sunan lobi koltuğunu, iç mekanların dinlenme ve bekleme bölümlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Döşeme ve ahşap ayak renk alternatiflidir.

BOYUT
Genişlik : 72cm  / 28,3inc
Derinlik : 70cm  / 27,5inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 45,5cm  / 17,9inc
Ağırlık : 17kg

Açıklama

Döşemeli Ahşap Ayaklı Lobi Koltuğu

Her detayıyla müthiş bir konfor sunan lobi koltuğu modelini, iç mekanların dinlenme ve bekleme bölümlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otel, hastane ve klinik gibi mekanların lobi alanlarında ya da dilerseniz ofis ve plaza dekorasyonunda da tercih edebilirsiniz.

Tüm gövdesi ahşap ile oluşturulan koltuk, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal edilmiştir. Bu sayede yüksek bir dayanıklılık ve uzun bir kullanım ömrü sunar. Oturum ve yaslanma alanındaki döşemesi yoğun kullanımlarda bile aşınmayacak, yüksek kaliteli kumaşla döşenmiştir. Sırt ve kolçak kısımlarındaki kavis ise misafirlerinize konforlu ve sağlıklı bir oturma alanı sunacaktır.

Lobi koltuğunu ufak dokunuşlarla daha kişisel bir tasarıma dönüştürebilirsiniz. Bu sayede ürünü, kullanacağınız mekanın genel tasarımı ile uyumlu hale getirebilir ve firmanızın kurumsal kimliği ile bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Döşeme kumaşını farklı renk ve desenlerde seçebilir veya deri uygulaması da yaptırabilirsiniz. Ahşap ayakların rengini de dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lobi koltuğu hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım seçeneklerinizi görüşmek ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları: Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır

  • Kullanılan Malzeme: Tamamı ahşap gövdeli koltuğun üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik lobi alanı, bekleme salonu dekorasyonlarında kullanılabilir. İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap ayaklı lobi koltuğu ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo