NEO-300301T Otel Restaurant Yemek Sandalyesi

NEO-300301T-Otel-Restaurant-Yemek-Sandalyesi
NEO-300301T-Otel-Restaurant-Yemek-Sandalyesi-1

NEO-300301T Otel Restaurant Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Yemek alanları için özel olarak tasarlanan sandalye, restaurant, cafe, steak house gibi işletmelerde, şık görünüm ve konforlu kullanım sağlar.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 7,2kg

Açıklama

Otel Restaurant Yemek Sandalyesi

Yemek sandalyesi, modern tasarımı, dinamik çizgileri ve zarif ayak detayıyla dikkat çekiyor. Yemek alanları için özel olarak tasarlanan bu sandalye restaurant, cafe ve steak house gibi mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Oturum ve yaslanma alanı döşemeli olan ürün, dayanıklı ahşap ayakları üzerinde yükseliyor. Ahşap malzemesi birinci sınıfı fırınlanmış kayın ağacından elde ediliyor. Sırt ve kolçak kısmında uygulanan kavis misafirlerinize daha sağlıklı bir oturma imkanı sunuyor. Kısa kolçak özelliği de geniş ve özgür bir hareket alanı yaratıyor. Sandalyenin arka ayaklarındaki zarif kavis uygulaması tasarıma dinamik bir hava katıyor.

Sandalye üzerinde küçük değişiklikler yaparak daha kişisel bir tasarım elde edebilirsiniz. Döşeme kaplaması için farklı türde kumaş uygulamaları tercih edebilirsiniz. Kumaş için başka bir renk ya da desen de seçebilirsiniz. Sandalyenin ahşap rengini dilediğiniz gibi değiştirebilir, meşe ve ceviz tonlarında boyama yaptırabilirsiniz. Dilerseniz lake cila uygulamasını da seçebilirsiniz. Yapacağınız bu değişiklikler sayesinde mekanınızın genel tasarımı ve işletmenizin kurumsal kimliği ile bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlardan faydalanarak ürünü sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap kısımlarının üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Sırt kısmında cilalı kontra bulunur. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir. Yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap kısımları için renk seçimi yapılabilir. Meşe, ceviz rengi veya lake boyama yapılabilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, cafe, otel, coffee shop, steak house dekorasyonlarında tercih edilmektedir. İç mekanda kullanılması önerilir.
  • Yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo