NEO-300166T Neo Klasik Yemek Sandalyesi

Neo-Klasik-Yemek-Sandalyesi-NEO-300166T
Neo-Klasik-Yemek-Sandalyesi-1-NEO-300166T
Neo-Klasik-Yemek-Sandalyesi-2-NEO-300166T
Neo-Klasik-Yemek-Sandalyesi-3-NEO-300166T
Neo-Klasik-Yemek-Sandalyesi-4-NEO-300166T

NEO-300166T Neo Klasik Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Klasik yemek sandalyesi adını taşısa da tasarımı sayesinde modern mekanlarda da göz dolduran bu ürünü, pek çok dekorasyona uyarlayabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 68cm  / 26,7inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 43cm  / 16,9inc
Ağırlık : 9,9kg

Açıklama

Neo Klasik Yemek Sandalyesi

Klasik yemek sandalyesi adını taşısa da tasarımı sayesinde modern mekanlarda da göz dolduran bu ürünü, pek çok dekorasyona uyarlayabilirsiniz. Özellikle steak house dekorasyonlarıyla müthiş bir uyum yakalayan sandalyeyi, dilerseniz cafe ve coffee shop gibi sosyal alanlarda ya da otellerin yemek salonlarında, genel olarak tüm iç mekan dekorasyonlarında kullanabilirsiniz.

Ürünün birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen gövdesi yıllara dayanacak yüksek bir kalite sunar. Kolçak ve ayak uçlarındaki pirinç renkli metal uygulamalar, özellikle loş ve karanlık aydınlatmalar altında dikkat çeken bir parlaklık yaratır. Oturma ve sırt kısmında uygulanan döşeme kaplaması ise benzersiz bir konfor sunar.

İç mekanlara göre dizayn edilmiş olan klasik yemek sandalyesi modelini, dilerseniz daha kişisel bir tasarım haline dönüştürebilirsiniz. Sandalyeyi kullanacağınız mekana göre ahşap gövdesinin rengini değiştirebilir ya da oturma ve sırt alanındaki döşeme kumaşını deri ile de kaplatabilirsiniz.

İşletmenin kurumsal kimliğiyle bir bütünlük oluşturmak isterseniz, döşeme kumaşı için sunduğumuz farklı renk ve desen seçenekleri arasında özgürce seçim yapabilirsiniz. Neo klasik yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak ve avantajlı fiyatlarla ürünü sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Tornalı ahşap gövde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir. Her iki kolda pirinç renginde metal parçalar bulunur.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap gövde rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, otel yemek alanı, coffee shop, steak house dekorasyonlarında tercih edilmektedir. İç mekanda kullanılması önerilir.
  • Neo klasik yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo