NEO-300219T Açık Sırtlı Konik Ayaklı Sandalye

Açık-Sırtlı-Konik-Ayaklı-Sandalye-NEO-300219T
Açık-Sırtlı-Konik-Ayaklı-Sandalye-1-NEO-300219T
Açık-Sırtlı-Konik-Ayaklı-Sandalye-2-NEO-300219T
Açık-Sırtlı-Konik-Ayaklı-Sandalye-3-NEO-300219T

NEO-300219T Açık Sırtlı Konik Ayaklı Sandalye

0 out of 5

Açık Sırtlı Konik Ayaklı Sandalye, modern ve minimalist dekorasyon tarzlarını birleştiren işletmeler için ideal bir seçim olarak göze çarpıyor.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 50cm  / 19,6inc
Ağırlık : 7,8kg

Açıklama

Açık Sırtlı Konik Ayaklı Sandalye

Açık Sırtlı Konik Ayaklı Sandalye, modern ve minimalist dekorasyon tarzlarını birleştiren işletmeler için ideal bir seçim olarak göze çarpıyor. Ürün restaurant, cafe ve otellerin hem yemek hem de bekleme alanlarında tercih ediliyor. Sandalye, steak house ve coffee shop gibi yeme içme sektöründe hizmet veren işletmelerin de iç mekânlarında sade ve sıcak bir atmosfer yaratıyor.

Sandalyenin tamamında kaliteli malzeme ve işçilikten faydalanılıyor. Konik şeklinde tasarlanan ayaklarda birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılırken oturum ve sırt kısmı döşemeli olarak tasarlanıyor. Sipariş üzerine üretim programına alınan ürün üzerinde, firmanın isteğine göre modifikasyonlar yapılabiliyor.

Döşeme kısmında kumaş veya deri kullanılırken döşemenin rengi ve deseni de firmanın genel atmosferine uygun şekilde seçilebiliyor. Ürünün konik ahşap ayaklarında kullanılan renk kullanıcı tarafından belirlenebiliyor. Bu özelliklerin yanı sıra yüksek hacimli siparişlerde de ürün üzerinde isteğe göre küçük değişiklikler uygulanabiliyor.

Misafirlerini en konforlu ve şık şekilde ağırlamak isteyen firmalar için kaliteli ve uzun ömürlü bir çözüm oluşturan ürün, sağlam yapısıyla işletmenizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Siz de firmanıza sade, modern ve rahat bir stil sunan bu ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır
  • Kullanılan Malzeme: Konik şeklindeki ahşap ayaklar 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir. Oturum ve sırt kısmı döşemelidir.
  • Döşeme kısmı için farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir.
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Yüksek adetli siparişlerde ürün üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kullanım Yeri: Restaurant, cafe, otel, coffee shop, steak house dekorasyonlarında tercih edilmektedir. İç mekanda kullanılması önerilir. Konik ayaklı sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo