NEO-300349T Klasik Yemek Sandalyesi Otel Restaurant

Klasik-Yemek-Sandalyesi-Otel-Restaurant-NEO-300349T
Klasik-Yemek-Sandalyesi-Otel-Restaurant-1-NEO-300349T

NEO-300349T Klasik Yemek Sandalyesi Otel Restaurant

0 out of 5

Klasik Yemek Sandalyesi otel restaurant cafe işletmelerinde misafirlerin konforlu ve keyifli zaman geçirmesini sağlayacak favori ürünlerden biridir.

BOYUT
Genişlik : 50cm  / 19,6inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 101cm  / 39,7inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,4kg

Açıklama

Klasik Yemek Sandalyesi Otel Restaurant

Klasik Yemek Sandalyesi, iç mekânlarda kullanmak için ideal seçeneklerden biri olarak göze çarpıyor. İddiasını kaliteli ve şık dekorasyon ile ortaya koymak isteyen otel, restaurant ve cafe işletmeleri için, oldukça iyi bir tercih olan ürün, sipariş üzerine üretim programına alınıyor.

Ahşap sandalye, tasarımdan üretime kadar her aşamada en kaliteli malzeme ve işçilikten faydalanılarak özenle tasarlanıyor ve kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Ürünün ahşap gövdesi kayın ağacından imal ediliyor. Sandalyenin döşemeli kısımlarında kullanılan iç dolguda yüksek dansitede sünger tercih ediliyor.

Mekâna girişte ilk göze çarpan kısımlardan biri olan döşemeli kısımda da işletmenizin ruhuna uygun modifikasyonlar yapılabiliyor. Bu kısım için farklı renk, desen ve türde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Sandalyenin döşemesi için suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalardan da yararlanılabiliyor.

Sunduğunuz hizmetlerin yanında misafirleriniz için konforlu yemek alanı oluşturabilirsiniz. İşletmenizi ziyaret eden misafirlerin keyifli zaman geçirmesini sağlayan ürün, sağlam yapısı sayesinde de uzun yıllar kullanılabiliyor. Otel ve restaurantlarda kullanım için tasarlanan ürünle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayak rengi için renk seçimi yapılabilir. Boyama, parlak ve mat olarak yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Şık ve iddialı dekorasyona sahip otel, restaurant ve cafe işletmeleri için doğru seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Otel ve restaurant mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo