NEO-300351T Klasik Kollu Yemek Sandalyesi Otel Restaurant

Klasik-Kollu-Yemek-Sandalyesi-Otel-Restaurant-NEO-300351T
Klasik-Kollu-Yemek-Sandalyesi-Otel-Restaurant-1-NEO-300351T

NEO-300351T Klasik Kollu Yemek Sandalyesi Otel Restaurant

0 out of 5

Klasik Kollu Yemek Sandalyesi Otel Restaurant ve cafe işletmeleri için idealdir. Şık ve zarif tasarımı sayesinde, iddialı dekorasyonlara uyum sağlar.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 64cm  / 25,1inc
Sırt Yüksekliği : 101cm  / 39,7inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 6,8kg

Açıklama

Klasik Kollu Yemek Sandalyesi Otel Restaurant

Sipariş üzerine üretim programı içerisine dahil edilen Klasik Kollu Yemek Sandalyesi, iç mekân kullanımı için son derece uygun. Şık ve zarif tasarımıyla iddialı dekorasyonlara sahip olan otel, restaurant ve cafe işletmeleri için en doğru seçim olan ürün, uzun süreli oturumlar için sağlıklı bir çözüm sunuyor.

Uzun ömürlü kullanım avantajına da sahip olan sandalyenin ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılıyor. Ürünün oturum ve sırt kısmında, yüksek dansiteli sünger kullanılarak imal edilen döşeme bulunuyor. Döşemeli kısımlar için farklı renk, tür ve seçeneklerde kumaş veya deri tercih etme şansına sahipsiniz. Suni deri, süet, kadife, nubuk, keten, akrilik ve pamuk gibi seçeneklerin yer aldığı çok sayıda kartela da kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor. Parlak veya mat olarak yapılabilen boyama işlemi, istenilen renkte lake olarak da tercih edilebiliyor. Siz de ahşap sandalye hakkında daha detaylı bilgi almak ve hem teslimat süresi hem de fiyatla ilgili merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum ve sırt kısmında bulunan ve yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayak rengi için renk seçimi yapılabilir. Boyama, parlak ve mat olarak yapılabilir. İstenilen renkte lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Şık ve iddialı dekorasyona sahip otel, restaurant ve cafe işletmeleri için doğru seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Otel ve restaurant mobilyaları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo