NEO-300453T İskandinav Tarz Tekli Koltuk

İskandinav Tarz Tekli Koltuk NEO-300453T
İskandinav Tarz Tekli Koltuk-1 NEO-300453T
İskandinav Tarz Tekli Koltuk-2 NEO-300453T
İskandinav Tarz Tekli Koltuk-3 NEO-300453T
İskandinav Tarz Tekli Koltuk-4 NEO-300453T

NEO-300453T İskandinav Tarz Tekli Koltuk

0 out of 5

İskandinav Tarz Tekli Koltuk, ahşap ve kumaşın ahenkli buluşmasına sahne oluyor. Yüksek bacakları sayesinde mekanlarda ferah bir izlenim oluşturuyor. Sağlam yapısı ile uzun ömür vadeden model, 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 72cm  / 28,3inc
Derinlik : 73cm  / 23,7inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 42cm  / 16,5inc
Ağırlık : 14,6kg

Açıklama

İskandinav Tarz Tekli Koltuk

İskandinav Tarz Tekli Koltuk, ahşap ve kumaşın ahenkli buluşmasına sahne oluyor. Yüksek bacakları sayesinde mekanlarda ferah bir izlenim oluşturuyor. Sağlam yapısı ile uzun ömür vadeden model, 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Ahşap bölüm, tercihe göre dilenen renklerde lake olarak boyanabiliyor. Yüksek dansite sünger içeren minder alanları, farklı renklerde suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik kumaşlar ile kaplanabiliyor.

Modern ve minimalist tarzıyla işletmelerde kullanılabilen ürün cafelerde, otellerde, restoranlarda, hastanelerde, kliniklerde, fabrika ve ofis alanlarında, plaza lobilerinde, resepsiyon ve misafir salonlarında değerlendirilebiliyor. Tekli koltuk, evlerin salonlarında ve yatak odalarında da dekorasyona eşlik ediyor.

İddiasını sadeliğinden alan koltuğun yanında aynı serinin ürünü olan ikili koltuklar, yemek sandalyesi ve bar sandalyeleri de tercih edilebiliyor. Ürünleri tek olarak alabilir veya takım halinde iç mekanlarınızın dekorasyonunda keyifle kullanabilirsiniz.

Koltuğun gövde ve minder rengini dilediğiniz gibi seçebilir, istediğiniz sayıda koltuk ve takım için sipariş verebilirsiniz. Siz de sipariş, fiyat ve modifikasyon seçenekleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Tekli koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum ve sırt minderi için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır. Minderler, kolay temizlenebilmesi için fermuarlıdır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Cafe, coffee shop, steak house gibi yeme içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonlarında kullanılabilir. Otel, hastane, klinik, fabrika, ofis, plaza binalarının lobi, resepsiyon, misafir bekleme salonu alanları için de idealdir.  Evlerin salon ve yatak odası bölümleri için de konforlu ve dekoratif bir üründür.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım; İkili kanepe olarak da üretilmektedir. Ayrıca aynı modelde, yemek sandalyesi, bar sandalyesi ve koltuk bulunmaktadır. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilirler.
  • İskandinav tarz koltuk ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo