NEO-251124T Endüstriyel Bar Sandalyesi Sırtlı Konik Ayaklı

NEO-251124T-Endustriyel-Bar-Sandalyesi-Sirtli-Konik-Ayakli-1
NEO-251124T-Endustriyel-Bar-Sandalyesi-Sirtli-Konik-Ayakli-2
Endüstriyel Bar Sandalyesi Sırtlı Konik Ayaklı NEO-251124T-3
Endüstriyel Bar Sandalyesi Sırtlı Konik Ayaklı NEO-251124T-4

NEO-251124T Endüstriyel Bar Sandalyesi Sırtlı Konik Ayaklı

0 out of 5

Endüstriyel bar sandalyesi, tercihe göre kumaş veya deri döşenebilir. Renk alternatifli, sağlam ve konforlu bir üründür. Cafe, food court, bar ve ev dekorasyonu için tercih edilmektedir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 49cm  / 19,3inc
Derinlik : 49cm  / 19,3inc
Sırt Yüksekliği : 103cm  / 40,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8kg

Açıklama

Endüstriyel Bar Sandalyesi Sırtlı Konik Ayaklı

  • İç dekorasyon stilleri arasında, özgür ve estetik çizgileri ile öne çıkan loft ve endüstriyel tarzı mobilyalar büyük ilgi görüyor. Metal sandalyeler, döşemeli versiyonları ile sıcak bir görünüm sağlamakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. Koltuk rahatlığında üretilen metal bar sandalyesi, işletmelerin ihtiyacı olan konforu ve sağlamlığı bir arada sağlamaktadır. Bu tasarım yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir.
  • Oturum ve sırt bölümünde kullanılan, plywood, sünger ve deri & kumaş, yüksek kalite standartlarındadır. Yoğun kullanımdan etkilenmez. Ayaklar arasında bulunan bağlantı, dayanıklılığı arttırmaktadır.
  • Oturum ve sırt bölümlerinin döşemesi için deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, şönil seçenekleri bulunmaktadır. Ürünün kullanılacağı yerin özelliğine göre bu seçimler yapılabilir.
  • Döşemeli bar sandalyesinin ölçüleri; w.59cm d.63cm h.82cm Ağırlığı 9Kg.
  • Bar, casino, gece kulübü, lobbi, cafe, food court, alışveriş merkezi dekorasyonlarında güvenle kullanılabilir. Ayrıca evlerin mutfak adası bölümünde ve şirketlerde tercih edilebilir. Daha fazla bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo