NEO-252126T Tolix Bar Sandalyesi Sırtlı

NEO-252126T-Tolix-Bar-Sandalyesi-Sirtli-1
NEO-252126T-Tolix-Bar-Sandalyesi-Sirtli-2
NEO-252126T-Tolix-Bar-Sandalyesi-Sirtli-3
Tolix Bar Sandalyesi Sırtlı NEO-252126T-4
Tolix Bar Sandalyesi Sırtlı NEO-252126T-5

NEO-252126T Tolix Bar Sandalyesi Sırtlı

0 out of 5

Mutfak adası, cafe, restaurant, bar, otel… Bulunduğu yere cazibe katan Tolix bar sandalyesi, zengin renk seçeneklerine sahiptir. İç ve dış mekanda kullanılabilir. İstiflenebilir. Oturum yerine masif ahşap konulabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Tolix Bar Sandalyesi Sırtlı

  • Bulunduğu her yere kesinlikle bir cazibe katar. Üstelik bu yerin, endüstriyel tarzda dekore edilmiş olması şart değil. Tolix bar sandalyesi, farklı tarzlara da uyum sağlar.
  • Sandalye, kollu sandalye, bar sandalyesi ve tabure olarak tasarlanan Tolix ailesi, birlikte kullanılabileceği gibi, dekoratif obje olarak ayrı ayrı da kullanılabilir.
  • Dünyada kabul gören tasarım, cafe, bar, gece kulübü, otel, coffee shop işletmelerinde, estetik görünüm ve konfor sağlamaktadır. Dayanıklı gövde yapıları sebebiyle deforme olmaz, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde uzun yıllar kullanılabilir, istenildiği zaman tekrar tekrar boyanarak dekorasyonda değişiklik yapılabilir.
  • Tolix bar sandalyesi, aslında ilk olarak bahçe, veranda gibi yerlerde, dış kullanım için tasarlandı, ancak dekoratif görünümü, iç mekanda da kullanılmasına olanak sağladı. Yeme-içme sektöründeki işletmelerin yanı sıra evlerin mutfak adalarında ve şirketlerde tercih edilmektedir. İsteyenler için sırtsız olarak da üretilebilir.
  • Tolix bar sandalyesinin ölçüleri; w.45cm d.45cm h.106cm Ağırlığı 5,9Kg
  • Sipariş üzerine üretime alınan tolix bar sandalyesinin rengi için, ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • İstiflenebilir olması diğer avantajlı özelliğidir. Daha fazla bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo