NEO-250126T Tolix Sandalye

NEO-250126T-Tolix-Sandalye-1
NEO-250126T-Tolix-Sandalye-3
NEO-250126T-Tolix-Sandalye-2
Tolix Sandalye NEO-250126T-4
Tolix Sandalye NEO-250126T-5
Tolix Sandalye NEO-250126T-6

NEO-250126T Tolix Sandalye

0 out of 5

Cafe, food court, fast food, okul dekorasyonu için tercih edilen ve Tolix sandalye, farklı renk alternatiflerine sahiptir. Kolay temizlenebilir ve sağlam bir üründür. İstiflenebilir. Oturum yerine masif ahşap konulabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 41cm  / 16,1inc
Derinlik : 43cm  / 16,9inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,7inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 5kg

Açıklama

Tolix Sandalye

  • Cafe, restaurant, otel, food court, fast food dekorasyonlarında sıklıkla kullanıldığı gibi mutfak, balkon, teras alanları için de ideal üründür. Ayrıca şirketlerin yemekhanesi, okul kantinleri için dekoratif bir seçimdir.
  • Üst üste istiflenebilir. İnsan sirkülasyonunun çok fazla olduğu ve sandalyenin sık kullanıldığı işletmelerde, dayanıklılık ve temizlik konusunda da kullanıcı dostudur.
  • Üzerinde yağmur suyu birikmemesi için oturum yerinde delikler yer alan Tolix Sandalye, dış mekanda avantaj sağlayacaktır.
  • Tolix; kollu ve kolsuz yemek sandalyesi, tolix bar sandalyesi ve tolix tabure olarak üretilmektedir. İstenilen renge boyanabilmektedir.
  • Tercihe göre oturum yerine masif ahşap konulabilir. Minderli olarak da sipariş verilebilir.
  • Tolix sandalye ölçüleri; w.41cm d.43cm h.83cm Ağırlığı 5Kg
  • Tolix sandalyenin toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Tolix Sandalye Nedir?

Tolix, endüstriyel tarzın önemli temsilcilerinden biridir. Dünyanın dört bir yanında sevilen tolix sandalye, 1934’te Xavier Pauchard tarafından tasarlanmıştır. 1934 yılından bu yana, popülerliğini yitirmeden sektördeki yerini koruyan Tolix Sandalye, Vitra Tasarım Müzesi, Moma Müzesi ve Pompidou Merkezi’nin koleksiyonlarına girmeyi başarmıştır. Metal sandalye modelleri arasında stil ve sofistike kavramlarının öncüsü olarak kabul edilen Tolix Sandalye, sektördeki yerini korumayı her zaman başarmıştır. Tüm kısımları metal malzemeden üretilen Tolix sandalyeler, 150 kilograma kadar ağırlık taşıyabilmektedir.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo