NEO-251126T Tolix Kollu Sandalye

NEO-251126T-Tolix-Kollu-Sandalye-2
NEO-251126T-Tolix-Kollu-Sandalye-1
NEO-251126T-Tolix-Kollu-Sandalye-3
Tolix Kollu Sandalye NEO-251126T-4

NEO-251126T Tolix Kollu Sandalye

0 out of 5

Cafe sandalyesi, restaurant sandalyesi olarak sıklıkla tercih edilen Tolix kollu sandalye, istenilen renkte üretilmektedir. Sağlam ve konforlu bir üründür. Talebe göre oturum yerine masif ahşap konulabilir. Minderli olarak sipariş verilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20,1inc
Derinlik : 43cm  / 16,9inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,7inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 5,2kg

Açıklama

Tolix Kollu Sandalye

  • Tolix Sandalyeler 1934 yılında Xavier Pauchard tarafından tasarlandığından bu yana oldukça sevilen bir sandalye, bar sandalyesi ve tabure modelidir. Çok sayıda teknik işlem ve operasyon sonucunda üretilen Tolix Sandalye, sınıfının en iyisi olarak kabul edilmiştir. Dış mekan sandalye üretimi için adeta bir devrim niteliğinde olan Tolixler, günden güne daha fazla ilgi görmeye devam etmektedir.
  • Son yıllarda mimarlar, cafe sandalyesi ya da bar sandalyesi olarak projelerinde Tolix sandalyelere mutlaka yer vermekteler. Dünyanın her yerinde cafelerde, evlerde, restoranlarda ve ofislerde görebileceğiniz Tolix Sandalye oldukça popüler bir üründür. Balkon, teras gibi dış mekan dekorasyonlarda da kullanılabilir. Oturum yerinde bulunan delikler sayesinde üzerinde yağmur suyu birikmez.
  • İstiflenebildiği için yer kaplamaz, nakliye, taşıma ve depolama oldukça kolaydır. Kalabalık işletmelerde uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. İstenildiği zaman tekrar boyanabilir.
  • Tolix serisinin diğer ürünleri kolsuz sandalye, bar sandalyesi ve bar taburesidir.
  • Tercihe göre oturum yerine masif ahşap konulabilir. Minderli olarak da sipariş verilebilir.
  • Tolix sandalye ölçüleri; w.51cm d.43cm h.83cm Ağırlığı 5Kg
  • Tolix sandalyenin toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo