NEO-300120T Modern Yemek Sandalyesi Yüksek Sırtlı

NEO-300120T-Modern-Yemek-Sandalyesi-Yuksek-Sirtli-1
NEO-300120T-Modern-Yemek-Sandalyesi-Yuksek-Sirtli-3
NEO-300120T-Modern-Yemek-Sandalyesi-Yuksek-Sirtli-2

NEO-300120T Modern Yemek Sandalyesi Yüksek Sırtlı

0 out of 5

Modern tarzda tasarlanan sandalye, otel ve restaurant dekorasyonunda kullanılabilir. Son derece sağlam gövdesi, kalabalık işletmeler için avantaj sağlar. Döşeme ve metal ayak için renk seçimleri yapılabilir. Rahat oturuma ve şık görünüme sahiptir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 70cm  / 27,5inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 9kg

Açıklama

Modern Yemek Sandalyesi Yüksek Sırtlı

  • Geometrik şekilli sandalye, hem görünüm hem konfor açısından iddialı bir üründür. Yüksek ve kavisli sırtı, uzun yemek saatlerinde rahat oturum sağlar. Oturum kısmında kullanılan ahşap gövde ve metal ayaklar sayesinde oldukça dayanıklıdır. Büyük ve kalabalık işletmelerde uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Otel ve restaurant işletmeleri için doğru seçimdir.
  • Yemek sandalyesinin döşemesi için, dekorasyona uygun olarak renk ve desen seçimi yapılabilir. Tercihe göre kumaş veya deri kullanılabilir. Döşeme üzerine kurumsal logo uygulanabilir.
  • Metal ayaklar, ral kartelasından seçilen renk ile statik boya ile boyanabilir. Boyaya alternatif olarak krom, bakır, pirinç, bronz kaplama seçenekleri de mevcuttur.
  • Sandalye ölçüleri w.60 d.64 h.96cm
  • Yemek sandalyesi ile uyum sağlayacak masa modelleri için masalar kategorisi incelenebilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo