NEO-300224T 1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon

1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon NEO-300224T
1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon-1 NEO-300224T
1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon-2 NEO-300224T
1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon-3 NEO-300224T
1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon-4 NEO-300224T

NEO-300224T 1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon

0 out of 5

1950 modern sandalye iç dekorasyon modeli, horeca sektöründe, yemek alanlarının dekorasyonu için tasarlanmıştır. Model, iç mekan kullanımı için tercih ediliyor. Ana malzemesi 1. sınıf ahşap olan ürünün, oturma ve sırt kısmı ise kumaş veya deri kaplanıyor.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 13,8kg

Açıklama

1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon

1950 modern sandalye iç dekorasyon modeli, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Horeca sektöründe, yemek alanlarının dekorasyonu için tasarlanan model, iç mekan kullanımı için tercih ediliyor. Ana malzemesi 1. sınıf ahşap olan ürünün, oturma ve sırt kısmı ise kumaş veya deri kaplanıyor.

4 adet konik ayağı bulunan sandalyenin tüm gövdesi fırınlanmış kayın ağacından elde edilen ahşap malzeme ile üretiliyor. Ayaklar için dekorasyon tercihlerine uygun olarak renk seçimi yapılabilen sandalye, lake de çalışılabiliyor.

Oturum kısmı bir bütün olarak tasarlanan modelin minderleri yüksek dansiteli sünger kullanılarak üretiliyor. Kumaş ve deri seçeneği sunulan ürün için nubuk, suni deri, süet, keten, akrilik, pamuk ve kadife döşemelikler alternatifler arasında yer alıyor. Zengin kartela örnekleri arasından desen ve renk tercihlerinizi belirleyebileceğiniz ürün, ergonomik yapısı ile dikkat çekiyor.

Yemek bölümlerinde kullanılmak üzere tasarlanan ürünü, tercihen bekleme salonlarında ve lobilerde de değerlendirebilirsiniz. Hafif ve fazla yer kaplamayan ebatları sayesinde dar mekanlar için avantaj sunan ahşap sandalye modelleri otel, restaurant, kafe ve benzeri işletmelerde dekorasyonu tamamlayan parçalar arasında yer alıyor. Modern sandalye modelini ve daha fazlasını hemen incelemeye başlayabilir, sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • 1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Konik şeklindeki ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, bar, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • 1950 Modern Sandalye İç Dekorasyon modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo