NEO-300277T Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı

Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı NEO-300277T
Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı-1 NEO-300277T
Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı-2 NEO-300277T
Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı-3 NEO-300277T
Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı-4 NEO-300277T
Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı-5 NEO-300277T

NEO-300277T Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı

0 out of 5

İç mekân kullanımı için son derece uygun olan Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmeler tarafından sıkça tercih edilen ürün, konforlu bir kullanıcı deneyimi sunmayı başarıyor.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 7,1kg

Açıklama

Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı

İç mekân kullanımı için son derece uygun olan Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmeler tarafından sıkça tercih edilen cafe sandalyesi, konforlu bir kullanıcı deneyimi sunmayı başarıyor.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop, bar ve steakhouse gibi işletmelerde dekorasyonu en iyi şekilde tamamlayan sandalye; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da tercih ediliyor.

Ürünün imalatında, dayanıklılığı pekiştiren birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Konik şeklinde tasarlanan ahşap ayaklar için ise renk seçimi yapılabiliyor. Ayaklar kullanıcı tercihine göre istenilen renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Oturum rahatlığını sağlamak amacıyla yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısımda farklı tür, renk ve desenlerde kumaş tercihi mümkün. Suni deri, keten, süet, nubuk, kadife, akrilik ve pamuk seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da kullanıcıların geniş alternatiflere sahip olma imkânını artırmayı başarıyor.

Siz de işletmenizin atmosferini yukarı çekmek ve konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız ürünün üretim süreci ve modifikasyon seçeneklerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döşemeli Cafe Sandalyesi Konik Ayaklı modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Konik şeklindeki ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, bar, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo