NEO-300278T İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi

İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi NEO-300278T
İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi-1 NEO-300278T
İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi-2 NEO-300278T
İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi-3 NEO-300278T
İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi-4 NEO-300278T

NEO-300278T İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Kaliteli ve modern görünümüyle ilk bakışta dikkat çekmeyi başaran İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi, horeca sektöründeki işletmeler tarafından tercih ediliyor. İç mekân kullanımına uygun olan ürün, İskandinav tarzın önemli temsilcilerinden biri.

Ürün ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 57cm  / 22,4inc
Derinlik : 85cm  / 33,4inc
Sırt Yüksekliği : 70,5cm  / 27,7inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,2kg

Açıklama

İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi

Kaliteli ve modern görünümüyle ilk bakışta dikkat çekmeyi başaran İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi, horeca sektöründeki işletmeler tarafından tercih ediliyor. İç mekân kullanımına uygun olan ürün, İskandinav tarzın önemli temsilcilerinden biri.

Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse ve bar kullanımı için ideal nitelikteki ahşap sandalye; hastane, klinik, plaza ve ofislerin yemek alanlarında da dekore edilebiliyor. Ürünün ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Natürel renkte boyanan gövde için kullanıcı isteğine bağlı olarak farklı renkler de tercih edilebiliyor.

Kullanıcı konforunu pekiştiren döşemeli kısımda yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Çeşitli renk, tür ve desende deri veya kumaş uygulamasının yapılabildiği modelin oturum döşemeli bölümü için farklı opsiyonlar da söz konusu. Nubuk, keten, süet, suni deri, pamuk, kadife ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar kullanıcılara oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu işletmelerde de uzun yıllar kullanılabilen ürün, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtıyor. Siz de İskandinav tarzı yemek sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • İskandinav Ceviz Yemek Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış ceviz ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde naturel renkte boyanmaktadır. Farklı renk tercih edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • İskandinav tarz yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo