NEO-300287T Özel Üretim Restaurant Sandalyesi

Özel Üretim Restaurant Sandalyesi NEO-300287T
Özel Üretim Restaurant Sandalyesi-1 NEO-300287T
Özel Üretim Restaurant Sandalyesi-2 NEO-300287T
Özel Üretim Restaurant Sandalyesi-3 NEO-300287T
Özel Üretim Restaurant Sandalyesi-4 NEO-300287T

NEO-300287T Özel Üretim Restaurant Sandalyesi

0 out of 5

Konforlu ve dayanıklı yapısıyla işletmeniz için uygun seçimler arasında yer alan Özel Üretim Restaurant Sandalyesinin ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabiliyor. Kullanıcı isteği doğrultusunda istenilen renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Özel Üretim Restaurant Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 57cm  / 22,4inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,2kg

 

Açıklama

Özel Üretim Restaurant Sandalyesi

Özel Üretim Restaurant Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. Horeca sektöründe yer alan işletmeler için ideal tercihlerden biri olan restaurant sandalyesi, kullanıcı deneyimini daha işlevsel ve konforlu hâle getirmek için üretiliyor.

Otel, cafe, restaurant, coffee shop ve steakhouse gibi işletmelerde kullanılan ürün; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da sıkça tercih ediliyor.

Konforlu ve dayanıklı yapısıyla işletmeniz için uygun seçimler arasında yer alan sandalyenin ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabiliyor. Kullanıcı isteği doğrultusunda istenilen renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Oturum rahatlığı sunan döşemeli kısımda yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Döşemede çeşitli tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanımı mümkün. Nubuk, kadife, keten, pamuk, suni deri, süet, akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da kullanıcıların döşemeli bölümdeki seçim şansını artırıyor.

Marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak sandalyeyi satın almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünün hem üretim süreci hem de modifikasyon seçenekleri hakkındaki bilgi alabilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Özel Üretim Restaurant Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Restaurant sandalyeleri ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo