NEO-300306T Masif Torna Sandalye İç Mekan

Masif Torna Sandalye İç Mekan NEO-300306T
Masif Torna Sandalye İç Mekan-1 NEO-300306T
Masif Torna Sandalye İç Mekan-2 NEO-300306T
Masif Torna Sandalye İç Mekan-3 NEO-300306T

NEO-300306T Masif Torna Sandalye İç Mekan

0 out of 5

Horeca sektöründeki işletmeler için en doğru tercihlerden biri olan Masif Torna Sandalye İç Mekan modeli; Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve bar kullanımı için son derece idealdir. Ürün ayrıca, hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir.

Masif Torna Sandalye iç Mekan ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,6kg

Açıklama

Masif Torna Sandalye İç Mekan

Horeca sektöründeki işletmeler için en doğru tercihlerden biri olan Masif Torna Sandalye İç Mekan modeli, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. Kullanıcı deneyimini daha konforlu hâle getirmek için üretilen ahşap sandalye, işletmenizin atmosferini yukarı taşıyor.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve bar kullanımı için son derece ideal olan ürün; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebiliyor.

Sandalyenin ahşap gövdesi son derece dayanıklı bir materyal olan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Üst seviyede dayanıklılık ortaya koyan ahşap gövde için kullanıcılar renk seçimi yapabiliyor.

Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum kısmında ise farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, pamuk, keten ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar da döşemeli bölümün seçiminde kullanıcılar için çeşitli alternatifler yaratıyor.

Siz de işletmenizin dekorasyonunu şık bir sandalyeyle tamamlamak, misafirlerinizin konforlu hissetmesini sağlamak ve marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız, ürünün imalat süreci ve modifikasyon seçenekleriyle ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Masif Torna Sandalye İç Mekan modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Masif Torna Sandalye İç Mekan modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo