NEO-300320T Yemek Sandalyesi Klasik Kapitoneli Torna Ayaklı

Yemek Sandalyesi Klasik Kapitoneli Torna Ayaklı NEO-300320T
Yemek Sandalyesi Klasik Kapitoneli Torna Ayaklı-1 NEO-300320T

NEO-300320T Yemek Sandalyesi Klasik Kapitoneli Torna Ayaklı

0 out of 5

Klasik ve şık tarza sahip işletmenizin atmosferini desteklemek için üretilen Yemek Sandalyesi Klasik Kapitoneli Torna Ayaklı modeli, konuklarınızı en konforlu şekilde ağırlamanızı sağlıyor. İç mekân kullanımı için uygun olan klasik tarz torna ayaklı yemek sandalyesi, şık dekorasyonlu restaurantlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Ürün ayrıca otel yemek alanları ve cafe işletmelerinde de kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 68cm  / 26,7inc
Sırt Yüksekliği : 92,5cm  / 36,4inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8,3kg

Açıklama

Yemek Sandalyesi Klasik Kapitoneli Torna Ayaklı

Yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için en doğru seçeneklerinden biri olan Yemek Sandalyesi Klasik Kapitoneli Torna Ayaklı, sipariş üzerine üretim programına dâhil ediliyor. Klasik ve şık tarza sahip işletmenizin atmosferini desteklemek için üretilen ahşap sandalye, konuklarınızı en konforlu şekilde ağırlamanızı sağlıyor.

İç mekân kullanımı için uygun olan klasik tarz torna ayaklı yemek sandalyesi, şık dekorasyonlu restaurantlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Ürün ayrıca otel yemek alanları ve cafe işletmelerinde de kullanılıyor.

Sandalyenin ahşap gövdesi dayanıklı bir materyal olan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Modelin üst seviyede dayanıklılık ve konfor sunan ahşap ayakları için renk seçimi yapmanız da mümkün.

Yüksek dansiteli sünger tercih edilen döşemeli kısımda çeşitli tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri üretilebiliyor. Suni deri, nubuk, kadife, keten, süet, pamuk ve akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalar ise oturum rahatlığı sağlayan döşemenin seçiminde kullanıcılar için çeşitli opsiyonlar yaratıyor.

İşletmenizin şık dekorasyonunu en iyi şekilde tamamlamak ve konuklarınızın konforlu hissetmesini sağlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve modelin üretim süreci hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz. İsterseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Klasik tarz torna ayaklı yemek sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Şık dekorasyona sahip restaurant işletmeleri için idealdir. Ayrıca otel yemek alanları ve cafe işletmeleri tarafından tercih edilmektedir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Klasik tarz torna ayaklı yemek sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo