NEO-300329T Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-1 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-2 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-3 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-4 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-5 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-6 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-7 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi-8 NEO-300329T
Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi NEO-300329T-10

NEO-300329T Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

0 out of 5

Dayanıklı yapısı sayesinde insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz “Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi”, konuklarınızı en konforlu şekilde ağırlamanıza imkân sağlıyor.

Üretim süreci, modifikasyon seçenekleri ile ilgili detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 62cm  / 24,4inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 9,4kg

Açıklama

Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi

Dayanıklı yapısı sayesinde insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz “Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi”, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor.

Horeca sektöründe faaliyet gösteren coffee shop, cafe, otel, bar, steakhouse ve restoranlar tarafından sıkça tercih edilen ahşap sandalye, iç mekân kullanımı için son derece uygun.

Konuklarınızı en konforlu şekilde ağırlamanıza imkân tanıyan sandalyenin ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ürünün son derece dayanıklı ahşap sandalye gövdesi için renk seçimi yapılabiliyor. Kullanıcıların isteğine göre sandalye çeşitli renklerde lake olarak da boyanabiliyor.

Ürünün oturum kısmında bulunan döşemenin üretiminde farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanımı mümkün. Bu noktada tercih tamamen kullanıcılara bırakılıyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, akrilik ve pamuk seçeneklerinin yer aldığı kartelalar ise oturum bölümünün imalatı açısından çeşitli opsiyonlar sunuyor.

İnsan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda bile dayanıklılığını uzun süre koruyan sandalye, işletmelerin ön plana çıkan seçimleri arasında dikkat çekiyor. Siz de işletmenizin atmosferini değiştirmek ve misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve modelin hem üretim süreci hem de modifikasyon seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmında bulunan döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Coffee shop, otel, cafe, restaurant, steak house, bar gibi horeca sektöründeki işletmeler için idealdir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Açık Sırtlı Döşemeli Yemek Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo