NEO-300371T Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan

Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan NEO-300371T
Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan-1 NEO-300371T
Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan-2 NEO-300371T
Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan-3 NEO-300371T
Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan-4 NEO-300371T

NEO-300371T Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan

0 out of 5

Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan modeli, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler için çok doğru bir tercih olan ürün, şık tasarımıyla kullanıldığı ortamın havasını değiştirmeyi başarıyor.

Üretim süreci ve modifikasyon seçenekleri ile ilgili bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 10,1kg

Açıklama

Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan

Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler için çok doğru bir tercih olan ürün, şık tasarımıyla kullanıldığı ortamın havasını değiştirmeyi başarıyor.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop, bar ve steakhouse gibi işletmeler tarafından sıkça tercih edilen sandalye; hastane, ofis, klinik ve plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebiliyor. Konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayan ürün, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor.

Sandalyenin yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısmı için farklı tür, desen ve renklerde kumaş veya deri tercihi yapılabiliyor. Suni deri, süet, nubuk, keten, kadife, akrilik ve pamuğun yer aldığı kartelalar da döşemeli bölümün üretimi açısından farklı alternatifler yaratıyor.

Uzun süreli oturumlarda bile üst seviyede rahatlık sunan cafe sandalyesi, ceviz renginde konik ahşap ayaklara sahip. Sandalyenin ayakları için renk seçimi yapılabiliyor ve arzu edilen renkte lake olarak da boyanabiliyor.

İşletmenizi ziyaret edenlerin konforlu hissetmesini sağlamak ve marka kimliğinizi başarılı şekilde yansıtmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçip sandalyenin üretim süreci ve modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Konik şeklindeki ahşap ayaklar ceviz rengindedir. Renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, bar, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir. Ev dekorasyonlarında mutfak sandalyesi olarakta kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Cafe Sandalyesi Döşemeli İç Mekan modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo