NEO-300387T Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı

Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı NEO-300387T
Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı-1 NEO-300387T
Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı-2 NEO-300387T
Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı-3 NEO-300387T
Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı-4 NEO-300387T
Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı-5 NEO-300387T
Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı-6 NEO-300387T

NEO-300387T Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı

0 out of 5

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen ve iç mekân kullanımı için son derece uygun olan Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı, yeme-içme sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor. Aynı modelde Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank da üretiliyor ve tercihe göre cafe koltuğuyla birlikte aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

BOYUT
Genişlik : 60cm  / 23,6inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği : 48,5cm  / 19inc
Ağırlık : 10,1kg

Açıklama

Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı

Sipariş üzerine üretim programına dahil edilen ve iç mekân kullanımı için son derece uygun olan Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı, yeme-içme sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor.

Kalabalık yemek alanlarında dayanıklılığını uzun yıllar muhafaza etmeyi başaran ürün; Restaurant, cafe, coffee shop, otel, fast food restoranı, bar ve steakhouse gibi işletmeler için ideal. Cafe koltuğu aynı zamanda hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek bölümlerinde de kullanılabiliyor.

Cafe koltuğunun ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı tercih ediliyor. Konik şeklindeki ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabiliyor. Ayaklar kullanıcı tercihine göre arzu edilen renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Ürünün oturum kısmında bulunan döşemede farklı desen, renk ve türde kumaş veya deri kullanılması mümkün. Suni deri, süet, nubuk, pamuk, kadife, akrilik ve ketenin yer aldığı çok sayıda kartela da döşemeli bölümün üretiminde kullanıcıların seçeneklerini artırıyor.

Aynı modelde Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank da üretiliyor ve tercihe göre cafe koltuğuyla birlikte aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

Konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayacak ve en yoğun alanlarda bile dayanıklılığını koruyabilecek bir ürün satın almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve cafe koltuğu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmında bulunan döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Konik şeklindeki ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Cafe, coffee shop, otel, restaurant, fast food, bar, steak house gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının yemek alanlarında da dekore edilebilir. Kalabalık yemek alanlarında, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Aynı modelde Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Cafe Koltuğu Kapitoneli Konik Ayaklı modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo