NEO-300385T Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank

Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank NEO-300385T
Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank-1 NEO-300385T
Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank-2 NEO-300385T

NEO-300385T Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank

0 out of 5

Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank, şık tasarımıyla işletmenizin havasını değiştiriyor. Kahve dükkanı, cafe, otel, restaurant, fast food, steakhouse ve bar gibi yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler için ideal olan ürün; hastane, klinik, ofis, plaza, fabrika ve bankaların bekleme alanlarında da kullanılabiliyor.

Stok kodu: NEO-300385T Kategoriler:

Açıklama

Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank

Sipariş üzerine üretim programı içerisine dahil edilen Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank, şık tasarımıyla işletmenizin havasını değiştiriyor. Kahve dükkanı, cafe, otel, restaurant, fast food, steakhouse ve bar gibi yeme-içme sektöründe yer alan işletmeler için ideal olan ürün; hastane, klinik, ofis, plaza, fabrika ve bankaların bekleme alanlarında da kullanılabiliyor.

Dikdörtgen yemek masasının her iki uzun kenarına konumlandırılarak işlevsel bir kullanım kazanan bank, insan yoğunluğunun çok olduğu işletmeler için oldukça uygun. İç mekânda tercih edilmek üzere tasarlanan model, tekli koltuk olarak da üretiliyor ve tercihe göre dekorasyonda döşemeli kanepe ve oturma grubu olarak değerlendirilebiliyor.

Ürünün ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Misafirlerinizi uzun süreli oturumlarda konforlu hissettirecek şekilde tasarlanan bankın oturum kısmında bulunan döşeme için farklı renk, desen ve türlerde kumaş veya deri tercih edilebiliyor. Kaliteli işçilikle üretilen sandalyenin döşemesinde kullanabileceğiniz süet, nubuk, suni deri, kadife, pamuk, keten ve akrilik seçeneklerinin bulunduğu kartelalar seçim şansınızı önemli ölçüde artırıyor. Bankın konik şeklindeki ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor. Ayrıca ayaklar istenen renkte lake de boyanabiliyor.

Siz de işletmenizin kimliğini ortaya koymak ve konforlu bir deneyim sunmak istiyorsanız, ürünün imalat sürecindeki tüm detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş de edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmında bulunan döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Konik şeklindeki ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Kahve dükkanı, kafe, otel, restaurant, fast food, steak house, bar gibi yeme-içme sektöründeki işletmeler için idealdir. Dikdörtgen yemek masasının her iki uzun kenarına konumlandırılabilir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza, fabrika, banka  binalarının misafir bekleme alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Aynı modelde tekli koltuk da üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Döşemeli Sırtlı Yemek Masası Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo