NEO-300422T Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi

Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi NEO-300422T
Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi-1 NEO-300422T
Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi-2 NEO-300422T
Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi-3 NEO-300422T
Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi-4 NEO-300422T

NEO-300422T Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi

0 out of 5

Horeca sektöründeki işletmeler için en doğru tercihler arasında yer alan Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi, iç mekân kullanımı için oldukça ideal. Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Stok kodu: NEO-300422T Kategoriler:

Açıklama

Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi

Horeca sektöründeki işletmeler için en doğru tercihler arasında yer alan Dekoratif Dikişli Cafe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Kullanıcı deneyimini daha konforlu hâle getirmek için tasarlanan sandalye, iç mekân kullanımı için oldukça ideal.

Otel, restaurant, cafe, coffee shop ve steakhouse gibi işletmeler tarafından sıkça tercih edilen ürün; hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanlarında da kullanılabiliyor.

Sandalyenin ahşap gövdesi son derece kaliteli ve dayanıklı bir materyal olan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Ürünün ahşap ayakları için renk seçimi yapılabiliyor. Cafe Sandalyesi, kullanıcıların tercih ettiği renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum bölümünde farklı tür, desen ve renklerde kumaş veya deri kullanımı seçenekler arasında yer alıyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik opsiyonlarının bulunduğu kartelalar da döşemeli kısmın üretiminde kullanıcılar için çok sayıda alternatif ortaya koyuyor.

Siz de işletmenizin dekorasyonunu şık bir sandalyeyle tamamlamak ve misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ürünün üretim süreci hakkındaki detayları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Dekoratif Dikişli Cafe sandalyesi özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Dekoratif Dikişli Cafe sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo