NEO-300431T İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye

İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye NEO-300431T
İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye-1 NEO-300431T
İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye-2 NEO-300431T
İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye-3 NEO-300431T
İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye-4 NEO-300431T

NEO-300431T İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye

0 out of 5

Modern tarzın en önemli temsilcileri arasında yer alan İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye, iç mekân kullanımına ek olarak bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekânlarda da kullanmak için son derece idealdir. Ürünün gövdesi metalden üretiliyor. Ayaklar istenilen renkte statik boyalı olarak üretiliyor.

Stok kodu: NEO-300431T Kategoriler:

Açıklama

İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye

Modern tarzın en önemli temsilcileri arasında yer alan İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor. İç mekân kullanımına ek olarak bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekânlarda da kullanmak için son derece ideal olan ürünün gövdesi metalden üretiliyor.

Oturum ve sırt kısmında ip örgü bulunan sandalye; restaurant, cafe, coffee shop, bar ve otellerin dekorasyonunda sıkça tercih ediliyor. Kullanıcı deneyimini daha iyi hâle getirmek için tasarlanan ürünün metal gövdesi karteladaki renklerin tamamı kullanılarak boyanabiliyor. Tercihinize göre mat, parlak, texture olarak üç farklı boya uygulaması yapılabiliyor.

Minderli veya mindersiz şekilde sipariş edebileceğiniz ürünü dış mekânda kullanmayı düşünüyorsanız, minder için polyester veya akrilik kumaşlar arasından seçim yapabiliyorsunuz. Her iki türde de farklı renk ve desen seçeneklerinin bulunduğunu ifade etmek gerekiyor.

Talep doğrultusunda minder üzerine firma logosu yerleştirilebiliyor. Oturum ve sırt kısmında kullanılan ip örgünün rengi de kullanıcı tarafından belirlenebiliyor.

Siz de hem iç hem de dış mekânda kullanılabilen, oldukça konforlu bir sandalyeye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. İsterseniz sandalyeyi hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • İp Örgü Kolsuz Metal Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı metaldir. Oturum ve sırt kısmında ip örgü vardır.
  • Renk: Metal gövde için ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Bu renkler tercihe göre mat, parlak, texture olarak uygulanabilir.
  • Minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir. Dış mekan kullanımında minder için polyester veya akrilik kumaşlar arasından seçim yapılabilir. Her ikisinde de renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Talebe göre minder üzerine firma logosu uygulanabilir. Oturum ve sırt kısmına örülen ipin rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda ve bahçe, veranda, teras, balkon gibi dış mekanlarda kullanılabilir. Restaurant, cafe, coffee shop, bar, otel gibi ticari alanların dekorasyonu için tercih edilmektedir.
  • Tarz: Modern

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo