NEO-300438T Platner Koltuk

Platner Koltuk NEO-300438T
Platner Koltuk-1 NEO-300438T
Platner Koltuk-2 NEO-300438T
Platner Koltuk-3 NEO-300438T
Platner Koltuk-4 NEO-300438T
Platner Koltuk-5 NEO-300438T
Platner Koltuk-6 NEO-300438T

NEO-300438T Platner Koltuk

0 out of 5

Hem modern hem de country stil için uygun olan Platner Koltuk, yenilikçi tasarımı ile dekorasyona dinamik bir hareketlilik katar. Otel lobileri, bekleme salonları, hastane, klinik hatta yaşam alanları için de bu ürünü tercih ederek dekorasyonda sıra dışı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Stok kodu: NEO-300438T Kategoriler:

Açıklama

Platner Koltuk

Hem modern hem de country stil için uygun olan Platner Koltuk, yenilikçi tasarımı ile dekorasyona dinamik bir hareketlilik katar. Sipariş üzerine üretimi yapılan koltuk, tasarımı ile göz alıcı şıklık sağlar. Ana gövdesi tamamen metalden üretilmesine rağmen hafif yapısı ile dikkat çeker. Kolay taşınabilen özelliği sayesinde restoranların cafe ve bar bölümde kullanımı oldukça uygundur.

Sırt ve oturma bölümü kullanıcılarına en konforlu süreci yaşatmak adına yüksek dansiteli poliüretan süngerden üretilir. Otel lobileri, bekleme salonları, hastane, klinik hatta yaşam alanları için de bu ürünü tercih ederek dekorasyonda sıra dışı bir atmosfer yaratabilirsiniz. Yemek sandalyesi olarak da tasarlanabilen ürün, restoranların ve evlerin yemek bölüm için de tercih edilir.

Sadece iç mekan kullanımına uygun olan platner koltuğun kaplaması için dilediğiniz desen, renk, kumaş ya da deri malzemeyi tercih edebilirsiniz. Koltuğun iskeleti statik boya ile tasarlanıp ürüne istenilen renk ve dokuda (mat ya da parlak) uygulanabilir.

Horeca işletmeleri için tasarlanan, fonksiyonel ve sınırsız dizayn özelliği ile pek çok alanda değerlendirilen koltuk, minimal stili ile uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Koltuk modeli hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak ve sipariş oluşturmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Platner Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi metaldir. Yüksek dansiteli poliüretan sünger kullanılan oturum ve sırt döşemesi için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Metal gövde statik boyalıdır.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel odası, cafe, coffee shop, steak house dekorasyonları için idealdir. Ayrıca ofis, hastane, klinik, ofis, plaza binalarının lobi, bekleme, resepsiyon alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım, platner  sandalye olarak da üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Platner Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo