NEO-300135T Platner Sandalye

Platner Sandalye NEO-300135T
Platner Sandalye-1 NEO-300135T
Platner Sandalye-2 NEO-300135T
Platner Sandalye-3 NEO-300135T
Platner Sandalye-4 NEO-300135T

NEO-300135T Platner Sandalye

0 out of 5

İç mekânda kullanım için tasarlanan Platner Sandalye, modern ve şık tasarımıyla oldukça dikkat çekiyor. Özellikle horeca sektöründeki işletmeler için en uygun seçimlerden biri olan sandalye restaurant, otel yemek alanı, coffee shop, cafe ve steak house gibi mekânlarda kullanılıyor.

Stok kodu: NEO-300135T Kategoriler:

Açıklama

Platner Sandalye

İç mekânda kullanım için tasarlanan Platner Sandalye, modern ve şık tasarımıyla oldukça dikkat çekiyor. Özellikle horeca sektöründeki işletmeler için en uygun seçimlerden biri olan sandalye restaurant, otel yemek alanı, coffee shop, cafe ve steak house gibi mekânlarda kullanılıyor. Klinik, ofis, plaza ve hastanelerin yemek alanları için de tercih edilen ürün, modern ve konforlu kullanımı destekliyor.

Sandalyenin ana gövdesi metal olarak tasarlanıyor. Metal gövdenin renk seçimi kullanıcı tarafından yapılıyor. Karteladan seçilen renge boyanabilen metal gövdeye statik boya uygulanıyor. Üründe hem kısa hem de uzun süreli oturumlarda rahatlığı desteklemek üzere yüksek dansiteli poliüretan dolgu tercih ediliyor.

Kullanıcılara dolgu malzemesini kaplayan oturum, sırt ve kolçak bölgesinin döşemesinde farklı renk ve desenlerde kumaş veya deri seçenekleri sunuluyor. Ayrıca süet, nubuk, suni deri, keten, pamuk ve akrilik gibi birçok döşeme malzemesinin yer aldığı kartela içerisinden seçim yapılabiliyor.

Platner sandalye, koltuk olarak da üretilebiliyor. Siz de işletmenize modern bir hava katacak ürüne sahip olmak istiyorsanız, detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ve dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Platner Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi metaldir. Yüksek dansiteli poliüretan sünger kullanılan oturum ve sırt döşemesi için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Metal gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Metal gövde statik boyalıdır.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım, platner koltuk olarak da üretilmektedir. Birlikte dekore edilebilir.
  • Platner Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo