NEO-300410T Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli

Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli NEO-300410T
Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli-1 NEO-300410T
Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli-2 NEO-300410T
Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli-3 NEO-300410T

NEO-300410T Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli

0 out of 5

Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli modeli özel üretimdir ve  sipariş üzerine üretim programına dahil edilmektedir. Horeca sektöründeki işletmeler için ideal tercihler arasında yer alan koltuk, insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda dayanıklılığını uzun süre koruyabiliyor. Klasik tasarımıyla ön plana çıkan model; kahve dükkanı, cafe, restaurant, steakhouse ve barlarda kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 71cm  / 27,9inc
Derinlik : 70cm  / 27,5inc
Sırt Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Oturum Yüksekliği : 42cm  / 16,5inc
Ağırlık : 12,7kg

Açıklama

Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli

Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli modeli özel üretimdir ve  sipariş üzerine üretim programına dahil edilmektedir. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan model, Neo-301401T Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli olarak da imal ediliyor. Kullanıcı tercihine bağlı olarak iki ürün aynı dekorasyonda birlikte kullanılabiliyor.

Horeca sektöründeki işletmeler için ideal tercihler arasında yer alan koltuk, insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda dayanıklılığını uzun süre koruyabiliyor. Klasik tasarımıyla ön plana çıkan model; kahve dükkanı, cafe, restaurant, steakhouse ve barlarda kullanılıyor. İki veya dört koltuk ortasına konumlandırılan sehpa ile birlikte dekore edilebilen ürün ile, arkadaş grupları için sohbet alanı oluşturulabilir.

Dayanıklı ve şık modelin ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Oturum kısmındaki döşeme için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri tercihi mümkün. Seçim kullanıcılara bırakılıyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, pamuk, akrilik ve keten opsiyonlarının yer aldığı kartelalar geniş bir seçim yelpazesi sunuyor.

Konuklarınızı en konforlu şekilde ağırlamak ve işletmenizin kimliğini en iyi şekilde yansıtmak istiyorsanız, koltuğun üretim detayları ve modifikasyon seçenekleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli modeli, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmında bulunan döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Kahve dükkanı, cafe, restaurant, steak house, bar gibi horeca sektöründeki işletmeler için idealdir. Dikdörtgen yemek masasının her iki uzun kenarına konumlandırılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Aynı modelde Neo-301401T Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli  üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Kahve Dükkanı Koltuk Kapitoneli modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo