NEO-300409T Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli

Kahve Dükkanı Kanepe Kapitoneli NEO-300409T-1
Kahve Dükkanı Kanepe Kapitoneli NEO-300409T-2
Kahve Dükkanı Kanepe Kapitoneli NEO-300409T-3
Kahve Dükkanı Kanepe Kapitoneli NEO-300409T-4
Kahve Dükkanı Kanepe Kapitoneli NEO-300409T-5

NEO-300409T Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli

0 out of 5

Özel üretim Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli modeli, sipariş üzerine imalat programına dâhil ediliyor. Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrikaların lobi ve resepsiyon alanlarında kullanılan kapitoneli kanepe; pastane, restaurant, cafe, steakhouse, bar gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler tarafından da sıkça tercih ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 130cm  / 51,1inc
Derinlik : 67cm  / 26,3inc
Sırt Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 24kg

Açıklama

Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli

Özel üretim Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli modeli, sipariş üzerine imalat programına dâhil ediliyor. İç mekân kullanımı için son derece uygun olan ürün, aynı modelde tekli koltuk olarak da üretiliyor. Kullanıcılar arzu ederlerse iki ürünü aynı dekorasyonda birlikte kullanabiliyor.

Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrikaların lobi ve resepsiyon alanlarında kullanılan kapitoneli kanepe; pastane, restaurant, cafe, steakhouse, bar gibi yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler tarafından da sıkça tercih ediliyor. Dikdörtgen yemek masasının her iki kenarına konumlandırılabilen ürün, insan sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda bile dayanıklılığını uzun süre koruyor.

Kanepenin ahşap gövdesi dayanıklı bir materyal olan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Ahşap gövde için renk seçimi yapmanız da mümkün. Gövde, isterseniz sizin belirleyeceğiniz renkte lake olarak da boyanabiliyor.

Ürünün oturum kısmındaki döşeme için farklı tür, desen ve renklerde kumaş veya deri kullanılıyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, akrilik ve pamuk seçeneklerinin yer aldığı kartela da kullanıcılara çeşitli alternatifler sunuyor.

Siz de konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamak ve uzun süreli bir kullanıcı deneyimine sahip olmak istiyorsanız, ürünün üretim süreci ve modifikasyon seçenekleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz kanepeyi hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Lobi Resepsiyon Kanepe Kapitoneli modeli, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmında bulunan döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika gibi işletmelerin lobi ve resepsiyon alanlarında dekore edilebilir. Ayrıca, kahve dükkanı, cafe, restaurant, steak house, bar gibi horeca sektöründeki işletmeler için idealdir. Dikdörtgen yemek masasının her iki uzun kenarına konumlandırılabilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Aynı modelde tekli koltuk da üretilmektedir. Tercihe göre aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımı için uygundur.
  • Lobi resepsiyon kanepesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo