mutfak sandalyesi

Mutfak Sandalyesi

Otel işletmelerinde sıkça karşımıza çıkan ürünler arasında yemek masaları bulunmaktadır. Yemek masalarının çevresinde olmazsa olma sandalyeler gereklidir. Mutfak sandalyesi genellikle evlerdeki adı olsa da terim olarak yine rahat ve konforlu yemek yenen sandalyelere de bu isim verilmektedir.

Rahat Mutfak Sandalyesi

Restaurant işletmelerinde güvenilir, farklı tarz yakalamak, mobilyalarınız uzun süre dayanıklı olsun istiyorsanız, metal, ahşap, plastik sandalye ürünlerini incelemeniz gereken Neo Heroca firması, müşteri memnuniyeti garantisiyle ürün sunmaktadır. Cafe yiyecek işletmelerinde, kolayca ürün-hizmet sağlayabileceğiniz mutfak sandalyeleri, aynı zamanda evlerde de kullanılmaya oldukça uygundur.

Yüksek Sandalyeler

Bar işletmeleri için önerilen, yüksek tabureler, sırt destekli olarak evlerde ve mutfaklarda da tercih edilebilir. Ofis dinlenme alanlarında, bar masaları çevresinde arkadaşlarla sohbet ederken kullanılacak ürün grubundaki mutfak sandalyeleri, renkli desenleriyle sunulmaktadır. Home ofis için ihtiyaç duyduğunuz tüm sandalyeleri, ofis mobilyalarını da inceleyebilirsiniz.

Özel Alanlar

Hastane kantinlerinde, yemek yemek için kullanılan mutfak sandalyeleri, isteğe uygun olarak modern çizgide seçilebilmektedir. Bunun yanında avm içinde de yemek bölümü bulunur. Avm içinde ip örgülü, alüminyum gibi farklı malzemelerden üretilmiş ürünler tercih edilebilir.