NEO-300216T Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye

Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye NEO-300216T
Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye-1 NEO-300216T
Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye-2 NEO-300216T
Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye-3 NEO-300216T

NEO-300216T Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye

0 out of 5

İç mekân kullanımı için son derece ideal olan özel üretim Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye modeli, kullanıcı deneyimini işlevsel ve konforlu hâle getirmek için tasarlanıyor.

Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve bar kullanımında tercih edilen ürün; hastane, klinik, plaza binaları ve ofislerin yemek alanlarında da kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 54cm  / 21,2inc
Derinlik : 55cm  / 21,6inc
Sırt Yüksekliği : 89cm  / 35inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 14,5kg

Açıklama

Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye

İç mekân kullanımı için son derece ideal olan özel üretim Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye modeli, kullanıcı deneyimini işlevsel ve konforlu hâle getirmek için tasarlanıyor.

Yeme-içme sektöründeki işletmeler için doğru tercihler arasında yer alan sandalyenin üzerinde değişiklik yapılabiliyor. Otel yemek alanları, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve bar kullanımında tercih edilen ürün; hastane, klinik, plaza binaları ve ofislerin yemek alanlarında da kullanılıyor.

Cafe Sandalyesi, ahşap gövdesi oldukça dayanıklı bir materyal olan birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabiliyor. Kullanıcılar meşe, ceviz veya farklı renkler talep edebiliyor.

Üst seviyede konfor için yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmında farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanımı mümkün. Suni deri, süet, nubuk, keten, kadife, akrilik ve pamuk seçeneklerinin yer aldığı kartela da kullanıcıların seçim şansını önemli ölçüde artırıyor.

İşletmenizin havasını değiştirmek ve konuklarınızın konforlu hissetmesini sağlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ürünün hem üretim süreci hem de modifikasyon seçenekleriyle ilgili merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye modeli özel üretimdir. Ürün üzerinde değişiklikler yapılabilir.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Meşe, ceviz veya farklı renklerde talep edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Otel Bar Cafe Döşemeli Kollu Sandalye modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo