NEO-300215T Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye

Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye NEO-300215T
Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye-1 NEO-300215T
Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye-2 NEO-300215T
Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye-3 NEO-300215T

NEO-300215T Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye

0 out of 5

Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye, kullanıcılarına en konforlu süreci sağlamak amacıyla tasarlanır. Otellerin bar bölümden restaurant bölümüne kadar her alanda kullanılabilen tasarıma sahip olan sandalye, ayrıca horeca işletmeleri için uygun ergonomiye sahiptir.

Özel üretim olan sandalyenin sırt ve oturma bölümlerinde yüksek dansiteli sünger kullanılır. Ahşap ayak tasarımına sahip olan sandalyenin ayakları istenilen renkte boyanabilir. Ayrıca meşe, ceviz ve eskitme görünümü de verilebilir.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 9,1kg

Açıklama

Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye

Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye, kullanıcılarına en konforlu süreci sağlamak amacıyla tasarlanır. Otellerin bar bölümden restaurant bölümüne kadar her alanda kullanılabilen tasarıma sahip olan ahşap sandalye, ayrıca horeca işletmeleri için uygun ergonomiye sahiptir.

Özel üretim olan sandalyenin sırt ve oturma bölümlerinde yüksek dansiteli sünger kullanılır. Ahşap ayak tasarımına sahip olan sandalyenin ayakları istenilen renkte boyanabilir. Ayrıca meşe, ceviz ve eskitme görünümü de verilebilir.

Sırt bölümü yüksek ve geniş tutulan sandalyenin kol kısmı kısa tamamlanarak hem şık hem de fonksiyonel kullanım bir arada sunulur. Titiz el işçiliği ile her kumaş türünde kaliteli bir döşeme yapılır. Suni deri, keten, kadife, pamuk ve akrilik gibi seçenekleriyle her zevke hitap eden alternatifler sunulur.

İç mekân kullanımı için uygun olan döşemeli sandalyeyi dilerseniz yaşam alanlarında, mutfak ya da yemek bölümünde tercih edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak, değiştirilebilen özel tasarım özelliklerinden faydalanmak ve toptan satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye modeli özel üretimdir. Ürün üzerinde değişiklikler yapılabilir.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Meşe, ceviz veya farklı renklerde talep edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  yemek alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Otel Bar Cafe Döşemeli Sandalye modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo