Şerit Bariyer

Şerit Bariyer Modelleri

Şerit bariyerlerimiz, işletmelerinizde kullanıma müsait olmayan alanları ayırmak için uygundur. Büfenin açılış saatinden önce içeri girmek isteyen müşterilerinizi en rahat şekilde şerit bariyer modelleri ile uzakta tutabilirsiniz.

Elit Görüntü

Havuzun temizlenmesi sonrasında, ilaçlama yapılacaksa ve misafirlerin havuza belli bir süre girmemesi plaj havuz şemsiyesi altında beklemeleri gerekiyorsa, mutlaka şerit bariyerlerimiz tercih edilmelidir. Hızla kurulan şerit bariyerler, elit bir görüntü sağlarken, sınırları da belirlemede oldukça önemlidir.

Özel Mekanizma

Şerit bariyerlerimiz en az iki adet olarak bir alanda kullanılmaktadır. Bir direkten çıkan kırmızı şerit, ucundaki aparat yardımıyla diğer direkteki yerine oturmaktadır. İçerisindeki özel mekanizmamız sayesinde hızla açılarak güvenli şekilde kapanmaktadır. Dilenirse sabit olarak kullanılabilen şerit bariyerlerimiz, istendiği takdirde başka yerlere taşınabilecek kadar da modüler yapıya sahiptir.

Kuralları Uygulamak

Ağır metal ayakları bariyerlerimizin hareket ettirilmesini engellemektedir. Böylece maksimum güven ve sınırlar korunmaktadır. Yere bir şey döküldüğünde ya da yeni temizlendiğinde, girilmemesi için de sıkça kullanılmaktadır. Böylece misafirlerinizin can güvenliğini sağlarken, kurallara uymalarını da kolaylaştırırsınız.

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.