NEO-300253T Döşemeli Cafe Sandalyesi

NEO-300253T-Döşemeli-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300253T-Döşemeli-Cafe-Sandalyesi-2
NEO-300253T-Döşemeli-Cafe-Sandalyesi-3

NEO-300253T Döşemeli Cafe Sandalyesi

Döşemeli Cafe Sandalyesi, cafe, restaurant, otel, coffee shop dekorasyonunda kullanılabilir. Şirket, hastane gibi kurumlarda bekleme sandalyesi olarak kullanılabilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 59cm  / 23,2inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8,2kg

Açıklama

Döşemeli Cafe Sandalyesi

Klasik dekorasyon modasının modern fikirlerle yeniden yorumlanmasıyla ortaya çıkan Döşemeli Cafe Sandalyesi modeli ile tüm iç mekan tasarımlarınıza sofistike bir şıklık katabilirsiniz. Ürün özellikle cafe, restoran, otel ve coffee shop’lara özel tasarlandığı için, uzun oturma sürelerinde bile kullanıcıyı yormayan bir konfor sunar. Bu alanların yanı sıra şirket, okul ve hastane gibi lobi ya da bekleme salonları bulunan tüm kurumsal mekan tasarımlarına da rahatlıkla uyum sağlar.

Geniş açılı ahşap ayakların girintili kolçak kesimleriyle uyumlandığı sandalyenizi dilerseniz döşeme kumaşıyla, dilerseniz deri ile kaplatabilirsiniz. Tasarım ana hatlarını koruyacağı için, sandalye üzerinde özgürce renk değişimi yapabilir ve aynı şıklığı her durumda elde edebilirsiniz. Ürünün sadece döşemesini değil, isteğinize göre ahşap ayakların rengini de belirleyebilirsiniz.

Kumaş ve ayak rengi tercihinizi sandalyeyi kullanacağınız mekanın renklerine göre belirleyerek bütünlüklü bir tasarım oluşturabilirsiniz. Dilerseniz sandalyenizin sırt bölümüne markanızın ya da firmanızın logosunu baskı yöntemiyle veya kapitone ile uygulatabilirsiniz. Bu logo seçeneği sayesinde kurumsal kimliğinize katkıda bulunabilirsiniz. Cafe Sandalyesi modellerinin avantajlı fiyatları ile ilgili bilgi almak, firmanıza ve mekanınıza en uygun tasarımı belirlemek ya da toplu sipariş vermek için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ahşap, oturum ve sırt bölümü döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. Bu model sandalyenin arkası kapitoneli olarak da döşenebilir.
  • Ahşap rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, otel, coffee shop dekorasyonunda kullanılabilir. Şirket, okul, hastane gibi kurumlarda misafir bekleme sandalyesi olarak dekore edilebilir.
  • Döşemeli Cafe Sandalyelerini ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300253T Döşemeli Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun