NEO-300209T Kapitoneli Cafe Sandalyesi

NEO-300209T-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300209T-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-3
NEO-300209T-Kapitoneli-Cafe-Sandalyesi-2
Kapitoneli Cafe Sandalyesi NEO-300209T-4

NEO-300209T Kapitoneli Cafe Sandalyesi

Modifikasyonlarla firmanızın genel atmosferine kolaylıkla uyum sağlayan kapitoneli cafe sandalyesi, rahatlığıyla göz dolduruyor. Sandalye, renk alternatiflidir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 59cm  / 23,2inc
Derinlik : 59cm  / 23,2inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 8,3kg

Açıklama

Kapitoneli Cafe Sandalyesi

Kapitoneli Cafe Sandalyesi, kapitonenin klasik asaletini modern tasarımla birleştiriyor. Şık ve işlevsel bir kullanım konforuna sahip olan ahşap sandalye, restaurant, cafe, otel ve coffee shop gibi işletmeler için oldukça iyi bir seçenek oluşturuyor. Ürün, omurgayı destekleyen tasarımı sayesinde iç mekânlarda uzun süreli ve rahat bir oturma deneyimi sağlıyor.

Sandalyenin üretimi tercih ettiğiniz modifikasyonlara göre programa alınıyor. Ayakları için kaliteli ahşap malzeme kullanılan ürünün oturum ve sırt kısmı döşeme olarak tasarlanıyor. Birinci sınıf dikiş kalitesi kullanılan ürünün döşeme kısmında, firmanın isteğine göre kumaş ya da deri tercih ediliyor.

Arka tarafı kapitone olan sandalye üzerine, istenirse firmanın kurumsal kimliğini yansıtan logo uygulaması yapılabiliyor. Ürünün hem renk ve desen hem de ahşap rengi seçimi firma tarafından değiştirilebiliyor.

Modifikasyonlarla firmanızın genel atmosferine kolaylıkla uyum sağlayan cafe sandalyesi, rahatlığıyla göz dolduruyor. Sandalyenin üretim aşamaları, modifikasyon seçenekleri, teknik detaylar ve fiyatla ilgili bilgi almak isterseniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mobilya tercihinizi değiştirip işletmenizin kalitesini bir üst seviyeye taşımak üzere hemen sipariş verebilirsiniz. Modifikasyonlarınız sayesinde hiçbir yerde bulunmayacak eşsiz sandalyelerinizde müşterilerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayaklar ahşap, oturum ve sırt bölümü döşemelidir. Sandalyenin arkası kapitonelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. İstenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi tercihe bağlı olarak değişebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, restaurant, otel, coffee shop dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Kapitoneli Cafe Sandalyesinin toptan satışı için detaylı bilgi isteyiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300209T Kapitoneli Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun