Kapitoneli Yemek Sandalyesi NEO-300153T

Kapitone Sırtlı Ahşap Yemek Sandalyesi NEO-300153

Kapitoneli Yemek Sandalyesi NEO-300153T

Kapitoneli yemek sandalyesi, iç mekanda kullanılabilir. Cafe, otel yemek alanları, restaurant dekorasyonu için idealdir. Kumaş veya deri ile döşenebilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 50cm  / 19,6inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 7,1kg

Açıklama

Kapitoneli Yemek Sandalyesi

Kapitoneli Yemek Sandalyesi otel yemek alanları, restaurant, kahve dükkanı, cafe avm ve steak house gibi yeme-içme sektöründe yer alan işletmelerin  dekorasyonlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürün bunlara ek olarak hastane, klinik, fabrika ve ofislerin yemek bölümleri için de ideal bir seçim olarak sıkça tercih ediliyor. Sağlam yapısı sayesinde insan yoğunluğu fazla olan işletmelerde uzun yıllar sorunsuz kullanılabiliyor.

Sizin siparişinize göre üretim süreci başlatılan sandalyenin ahşap ayakları ve gövdesi, birinci sınıf kayın ağacı kullanılarak imal ediliyor. Oturum ve sırt kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Döşeme için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş ve deri kullanılabiliyor. Suni deri, süet, kadife, nubuk, akrilik, kadife, keten ve pamuk gibi çok çeşitli seçeneklerin yer aldığı kartelalardan seçim yapılabiliyor. Kaliteli dolgu malzemesi yardımıyla konforlu bir oturum deneyimi sunuyor.

İç mekân kullanımına uygun olan ürünün ahşap ayakları istenilen renkte boyanabiliyor. İşletmenizin ya da kurumunuzun kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmak için ideal tercihlerden olan Kapitoneli Yemek Sandalyesi üretim süresi, teslimat süresi ve toptan fiyatı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kapitoneli ahşap sandalye sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Ayakları ahşap. Oturum kısmı ve sırt döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap ayak rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Lake boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Cafe, otel yemek alanları, restaurant dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Yemek Sandalyelerini ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“Kapitoneli Yemek Sandalyesi NEO-300153T” için yorum yapan ilk kişi siz olun