NEO-300318T İskandinav Sandalye

NEO-300318T-İskandinav-Sandalye-2
NEO-300318T-İskandinav-Sandalye-1

NEO-300318T İskandinav Sandalye

Lüks restaurant ve cafelerin yanı sıra VIP yemek alanlarında dekoratif olarak da kullanılabilen İskandinav Sandalye tasarımıyla göz dolduruyor.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 73cm  / 28,7inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 7,5kg

Açıklama

İskandinav Sandalye

İç mekanlar için tasarlanan İskandinav sandalye modeli, bulunduğu ortama seçkin ve şık bir hava katıyor. Lüks restaurant ve cafelerin yanı sıra VIP yemek alanlarında dekoratif olarak da kullanılabilen İskandinav tipi ahşap sandalye tasarımıyla göz dolduruyor. Tasarımda olduğu kadar masif ahşabın kullanım kalitesiyle de öne çıkan ürün, lüks mekanlarda elegan bir atmosfer oluşturuyor.

İskelet kısmının tamamı masif ahşaptan yapılmış olan model, İskandinav çizgilere modern bir yorum katıyor. Oturma kısmının döşeme bölümünde deri veya döşemelik kumaş kullanılıyor. Kaliteli malzemelerin titiz işçilikle bir araya getirildiği sandalye modeli için, mekanınıza uygun renk seçenekleri bulunuyor.

İskandinav sandalyesi farklı gövde ahşap rengi seçenekleriyle tercihinize göre üretilebiliyor. Oturma bölümünde kumaş, deri, renk ve desen alternatifleri bulunuyor. Klasik ve modern çizgilerin estetik bir biçimde bir araya getirildiği model zamansız bir tarz sunuyor. İsterseniz ahşap bölümünde, isterseniz döşeme bölümünde kurumsal logonuzun uygulanabildiği ürün, tamamen işletmenizi yansıtan bir modele dönüşüyor.

Lüksü ve seçkinliği zarif bir biçimde yansıtmak ve mekanınıza dikkat çekici bir görünüm katmak için siz de dilediğiniz renk ve desenlerde bu özel ürünü seçebilir, aynı zamanda kurumsal imajınızı da ürünle birlikte yansıtabilirsiniz. İç mekanlarınızda hoş bir görünüm yaratmak amacıyla, bu üründen dilediğiniz sayıda sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı masif ahşap. Oturum kısmı döşemelidir.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap veya döşeme üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir.
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Lüks restaurant, cafe, vip yemek alanları dekorasyonunda kullanılabilir.
  • İskandinav Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300318T İskandinav Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun