NEO-300418T İskandinav Tarz Restaurant Sandalye

NEO-300418T-İskandinav-Tarz-Restaurant-Sandalye-1
NEO-300418T-İskandinav-Tarz-Restaurant-Sandalye-2
NEO-300418T-İskandinav-Tarz-Restaurant-Sandalye-3

NEO-300418T İskandinav Tarz Restaurant Sandalye

İskandinav Tarz Restaurant Sandalye, restaurant, cafe, otel yemek alanları, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir.

Siz de firmanıza modern ve rahat bir kullanıcı deneyimi vadeden bu sandalyenin imalat aşamaları, teknik konular ve modifikasyon seçenekleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 59cm  / 23,2inc
Derinlik : 66cm  / 25,9inc
Sırt Yüksekliği : 82cm  / 32,2inc
Oturum Yüksekliği : 46cm  / 18,1inc
Ağırlık : 8,2kg

 

Açıklama

İskandinav Tarz Restaurant Sandalye

Masif sandalye, minimalist ve modern detayların öne çıktığı İskandinav tarzı dekorasyonu tercih eden işletmeler için ideal bir üründür. Cafe, otellerin yemek ve bekleme alanları, restaurant ve coffee shop gibi yeme içme sektöründe hizmet veren işletmelerin seçebileceği ürün, kullanıldığı iç mekânlarda sade, sıcak ve işlevsel bir hava yaratıyor.

Tamamı masif ahşaptan imal edilen ürün, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Oturum bölümü gergi döşeme olarak tasarlanan üründe, bu bölüm firma tercihine göre deri veya kumaştan üretilebiliyor. Farklı desen ve renklerin kullanılabileceği oturum yerine işletme talebine göre ilave olarak minder de yapılabiliyor. Sandalyenin ahşap rengi de yine işletmenizin dekorasyonunu tamamlamak üzere sizin tercihinize bırakılıyor.

Kurumsal kimliğini yansıtmak isteyen ticari alanlar için tercih edilirse ahşap kısım üzerine firma logosu uygulanabilen restaurant sandalyesi, sağlam ve uzun ömürlü yapısıyla da işletmenize avantaj sağlıyor. Siz de firmanıza modern ve rahat bir kullanıcı deneyimi vadeden bu sandalyenin imalat aşamaları, teknik konular ve modifikasyon seçenekleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Tamamı masif ahşap. Oturum bölümü gergi döşemelidir.
  • Oturum yeri için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Talebe göre oturum yerine ilave minder yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. 
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Restaurant, cafe, otel yemek alanları, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir. İskandinav Tarz Restaurant Sandalyenin toptan satışı için detaylı bilgi isteyiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300418T İskandinav Tarz Restaurant Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun