NEO-300204T Klasik Restaurant Cafe Sandalyesi

NEO-300204T-Klasik-Restaurant-Cafe-Sandalyesi-1
NEO-300204T-Klasik-Restaurant-Cafe-Sandalyesi-2
NEO-300204T-Klasik-Restaurant-Cafe-Sandalyesi-3

NEO-300204T Klasik Restaurant Cafe Sandalyesi

Restaurant, cafe, otel ve coffee shop gibi işletmelerin tercih ettiği klasik restaurant cafe sandalyesi, şık ve konforlu tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 10,5kg

Açıklama

Klasik Restaurant Cafe Sandalyesi

Klasik Restaurant Cafe Sandalyesi, iç mekânda kullanılıyor. Restaurant, cafe, otel yemek alanları ve coffee shop gibi işletmelerin tercih ettiği ürün, şık ve konforlu tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Tasarım unsurlarındaki başarısını dayanıklılığıyla birleştiren cafe sandalyesi, en iyi oturma deneyimini vadediyor.

Ürünün oturum ve hem sırt hem de kollarının yer aldığı bölümler, ısıtma yoluyla şekil verilen ahşap kontra üzerine döşemeli olarak üretiliyor. Sandalyenin ayakları konik şeklinde masif ahşaptan imal ediliyor. Döşeme için kumaş veya deri kullanılabiliyor. Renk ve desen seçimi kullanıcı tarafından belirlenebiliyor. Ek olarak ticari alanlar için ahşap üzerine firmanızın logosu uygulanabiliyor.

Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilen cafe sandalyesi, işletmenizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor. Sipariş üzerine üretim programına alınan ürün, sunduğu kalite ve konfor sayesinde işletmenizin kalitesini yukarı taşıyor.

Sandalyeyle ilgili yapabileceğiniz modifikasyon tercihleri, üretim süreci, teslimat süresi ve fiyat hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz ürünü hemen sipariş edebilir ve işletmenizde size özel bir mobilya kullanmanın farkını hissedebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Oturum, sırt ve kollar, ısıtılarak şekil verilen ahşap kontra üzerine döşemelidir. Ayakları konik şeklinde masif ahşaptır.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. 
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Restaurant, cafe, otel yemek alanları, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonunda kullanılabilir.
  • Restaurant mobilyalarının toptan satışı ile ilgili bilgi için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300204T Klasik Restaurant Cafe Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun