NEO-300252T Klasik Ofis Sandalyesi

NEO-300252T-Klasik-Ofis-Sandalyesi-1
NEO-300252T-Klasik-Ofis-Sandalyesi-3
NEO-300252T-Klasik-Ofis-Sandalyesi-2
NEO-300252T-Klasik-Ofis-Sandalyesi-4

NEO-300252T Klasik Ofis Sandalyesi

Ofis mobilyalarınızda klasik ve sofistike bir tasarım oluşturmak isterseniz, bu ofis sandalyesi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Klasik ofis sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 45cm  / 17,7inc
Ağırlık : 13,7kg

Açıklama

Klasik Ofis Sandalyesi

Ofis mobilyalarınızda klasik ve sofistike bir tasarım oluşturmak isterseniz, bu ofis sandalyesi tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. Şık tasarımı, her aksamında sunduğu yüksek kalitesi ve benzersiz konforu ile ofis mobilyalarınızın en dikkat çekici parçası olmaya adaydır. Ofis sandalyesi modelini şirket içi tasarımlarınızda, otel içlerinde, okul ve hastane gibi mekanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ofis ve çalışma masalarına konfor getirecek olan ofis mobilyası oturum, sırt ve kol alanları ısıtılarak şekil verilen ahşap kontra ile imal edilmiştir. Tekerlekli yıldız kromaj ayakları sayesinde çalışma alanları içerisinde hareket imkanı sunarken yüksek ayarlı amortisör sistemi sayesinde de sandalye boyunu kolaylıkla değiştirme imkanı tanır.

Ofis sandalyesini, kullanacağınız mekana göre minik dokunuşlarla kişisel bir tasarım haline dönüştürebilirsiniz. Metal ayakları için sizlere sunduğumuz alternatifler arasında bir seçim yapabilir, dilerseniz sandalyenin oturma ve sırt alanındaki kumaş tercihini de isteğinize göre belirleyebilirsiniz.

Döşeme veya deri kumaşlar arasında dilediğiniz renk ve desen seçimini yapabilirsiniz. Sandalyenin ahşap renginde de farklılığa gidebilir ve dilerseniz firmanızın logosunu bu ahşap bölüme uygulatabilirsiniz. Dilediğiniz renk tercihleri ve logo uygulamaları sayesinde kurumsal kimliğinizle bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Klasik ofis sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak, tasarım fikirlerinizi paylaşmak ve avantajlı fiyatlarla sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. 
  • Kullanılan Malzeme: Oturum, sırt ve kollar, ısıtılarak şekil verilen ahşap kontra üzerine döşemelidir. Tekerlekli yıldız kromaj ayaklı.
  • Yükseklik ayarlı amortisörlü
  • Farklı ayak modelleri için bilgi isteyiniz.
  • Döşeme için kumaş veya deri kullanılabilir. Renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Ticari alanlar için istenirse ahşap üzerine firma logosu uygulanabilir. 
  • Ahşap rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. 
  • Kullanım Yeri: İç mekanda kullanılabilir. Şirket, okul, hastane, kamu kurumları, fabrika, otel kullanımı için idealdir. Klasik Ofis Sandalyesinin toptan satışı için detaylı bilgi isteyiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300252T Klasik Ofis Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun