NEO-800107T Otel Banket Sandalye

NEO-800107T-Otel-Banket-Sandalye-1
NEO-800107T-Otel-Banket-Sandalye-2
NEO-800107T-Otel-Banket-Sandalye-3
NEO-800107T-Otel-Banket-Sandalye-4

NEO-800107T Otel Banket Sandalye

Otel, şirket, kamu kurumu, hastane, fabrika, üniversite yönetimleri tarafından tercih edilen banket sandalye, hafif, ergonomik, sağlam ve şık görünümlüdür. .Düğün salonu, toplantı salonu, eğitim salonu, sınıf, seminer salonu dekorasyonunda kullanılmaktadır.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,7kg

Açıklama

Otel Banket Sandalye

  • Büyük ve kalabalık salonların dekorasyonunda tercih edilen sandalyenin gövdesi alüminyum profildir. Hafif olması, kullanım kolaylığı sağlar. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalyenin rengi için ral kartelasından seçim yapılabilir. Banket sandalye, düğün salonları, toplantı salonları, eğitim salonları, seminer salonları ve sınıfların dekorasyonunda kullanılmaktadır. Genelde otel, şirket, kamu kurumu, hastane, fabrika, üniversite yönetimleri tarafından tercih edilmektedir.
  • Diğer banket sandalyelerden farklı olarak, sırt süngeri bombelidir. Rahat oturumu ve ergonomik yapısı, sağlıklı ve konforlu bir kullanım sağlar. Oturum bölümünde kullanılan poliüretan süngerin içindeki hava kanalları terlemeyi önler. Yüksek dansiteli sünger, uzun ömürlüdür. Süngerin altında ahşap malzeme olan osb bulunmaktadır. Osb, neme ve darbelere dayanıklılığı ile bu sandalyelerde kullanılabilecek en iyi malzemedir.
  • Döşemede kullanılan kumaş için, dekorasyona ve işletmelerin tercihine göre  renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Banket sandalye 8 adete kadar istiflenebilir. Taşıma, depolama ve temizlik zamanlarında kolaylık sağlar. İstiflendiğinde, sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Alüminyum profili koruyan sandalye pabuçları, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Profesyonel üretim süreci sandalyenin tüm detaylarında görülebilir. Kalite kontrolden geçen ürünler, kusursuz olarak sevk edilmektedir. Dayanıklı, şık, hafif ve ergonomik sandalye, kalabalık salonlar için idealdir.

Banket sandalye veya bilinen diğer adıyla hilton sandalye, insan trafiğinin yoğun olduğu yerler için ekonomik ve doğru seçimdir. Uzun yıllar, yeni görünümünü ve sağlamlığını korur. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800107T Otel Banket Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun