NEO-800108T Yuvarlak Sırtlı Alüminyum Düğün Sandalyesi

NEO-800108T-Yuvarlak-Sırtlı-Alüminyum-Düğün-Sandalyesi-1
NEO-800108T-Yuvarlak-Sırtlı-Alüminyum-Düğün-Sandalyesi-2
NEO-800108T-Yuvarlak-Sırtlı-Alüminyum-Düğün-Sandalyesi-3

NEO-800108T Yuvarlak Sırtlı Alüminyum Düğün Sandalyesi

Düğün, toplantı, seminer ve çeşitli organizasyonlar için tercih edilen sandalyedir. Hafif ve sağlam olması, gösterişli görünümü, ergonomi ve konfor sağlayan yapısı, ekonomik fiyatı sayesinde doğru seçimdir. Renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,4kg

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Alüminyum Düğün Sandalyesi

  • Gösterişli düğün salonu dekorasyonunu tamamlayacak sandalye tasarımıdır. Çok sayıda misafiri, konforlu ve şık bir ortamda ağırlamak isteyen işletmelerin tercihidir. Alüminyum gövde, sandalyenin hafif olmasını sağlar. Düz profil yerine kullanılan dekoratif şekilli profil, ürüne estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm Kurumsal firmaların beklentisini karşılayacak şekilde renk alternatiflerine sahiptir. Ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. İlave olarak bu sandalye, seminer salonu, toplantı salonu, eğitim salonu dekorasyonunda kullanılabilir. Pek çok organizasyon için idealdir.
  • Bütün banket sandalye modellerinde olduğu gibi, oturum kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. İçerisinde hava kanalları bulunan poliüretan sünger, terletme yapmaz, uzun süreli kullanımda dahi rahatlık sağlar. Süngerin altında, sağlamlığı ile öne çıkan malzeme olan osb bulunmaktadır. Osb, neme ve darbelere dayanıklı ahşap bir malzemedir.
  • Oturum ve sırt bölümünde kullanılan kumaş için renk ve desen seçimi yapılabilir. Üretimde bulunan standart kumaşlara ilave olarak, kullanıcı tarafından gönderilen kumaş da ürün üzerine döşenebilir.
  • Banket sandalye, kullanılmadığı zamanlarda, istiflenebilir, depolanabilir. 8 adete kadar istiflenebilir. Bu özelliği taşıma ve nakliye zamanlarında kolaylık sağlar. İstiflendiğinde, sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Alüminyum profili koruyan sandalye pabuçları, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Alüminyum gövde, boya, kumaş, dikiş gibi tüm detaylarda profesyonel üretim süreci yürütülmektedir. Ürünler, kalite kontrolden geçmekte ve kusursuz olarak sevk edilmektedir. Sağlam gövde yapısına sahi, şık, hafif ve ergonomik sandalye, binlerce kişinin ziyaret ettiği salonlar için idealdir.

Alüminyum düğün sandalyesi, sahip olduğu avantajlı özellikleri sebebiyle, firmalar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Hem döşeme hem gövde kısmı, uzun yıllar yeni görünümünü korur. Ürün ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800108T Yuvarlak Sırtlı Alüminyum Düğün Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun