NEO-800109T Alüminyum Banket Sandalye Konferans Sandalyesi

NEO-800109T-Alüminyum-Banket-Sandalye-Konferans-Sandalyesi-1
NEO-800109T-Alüminyum-Banket-Sandalye-Konferans-Sandalyesi-2
NEO-800109T-Alüminyum-Banket-Sandalye-Konferans-Sandalyesi-3

NEO-800109T Alüminyum Banket Sandalye Konferans Sandalyesi

Düğün salonu, konferans salonu, eğitim salonu dekorasyona uygun banket sandalye, kamu kurumu ve özel şirketler tarafından talep edilmektedir. Kullanıcı dostu ürün, istiflenebilir, renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,5kg

Açıklama

Alüminyum Banket Sandalye Konferans Sandalyesi

  • Otellerin düğün salonu, konferans salonu, restaurant bölümlerinde kullanılan banket sandalye, şık, kullanışlı ve ekonomik bir üründür. Ayrıca şirket, hastane, fabrika, üniversite gibi kurumların toplantı salonu, eğitim salonu dekorasyonlarında da tercih edilmektedir. Alüminyum profil ile üretilmektedir. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm Hafif ve sağlam yapısı öne çıkan özellikleridir. Çok sayıda renk alternatifine sahiptir. Dekorasyona göre ral kartelasındaki renkler arasından seçim yapılabilir.
  • Yuvarlak sırt tasarımına sahip sandalye, uzun saatler boyunca konforlu kullanım sağlar. Bütün banket sandalyelerde, standart olarak yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Oturum bölümünde kullanılan poliüretan sünger, içerisinde hava kanalları olduğu için terletmez. Oturum ve sırt süngerlerinin altında osb bulunmaktadır. Osb, neme ve darbelere karşı dayanıklılığı ile bilinen ahşap malzemedir.
  • Kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Yüksek adetli siparişlerde, projeye göre, kullanıcının talebi doğrultusunda, farklı marka kumaş da tedarik edilebilir. Yine talep doğrultusunda yanmaz kumaş, ürün üzerine uygulanabilir.
  • Banket sandalye, istiflenebilir özelliktedir. 8 adete kadar istiflenmesi tavsiye edilir. Bu özellik, taşıma, depolama ve alanın temizliği zamanında kolaylık sağlar. Sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Alüminyum profili koruyan ve ömrünü uzatan sandalye pabuçları, sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Profesyonel üretim süreci, tüm detayların kusursuz olmasını sağlar. Binlerce insanın ziyaret ettiği yerlerde, sağlamlığını ve yeni görünümünü uzun yıllar korur. Dayanıklı, şık, hafif ve ergonomik sandalye, kalabalık salonlar için idealdir.

Yuvarlak sırtlı banket sandalye veya bilinen diğer adıyla hilton sandalye, düğün, davet, organizasyon ve toplantılarda kullanılmaktadır. İnsan vücudunun ihtiyacı olan ergonomiye sahiptir. Hafif olduğu için kullanımı pratiktir. Şık görünüme ve sağlam gövde yapısına sahip sandalyeyi ekonomik fiyat ile sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800109T Alüminyum Banket Sandalye Konferans Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun