NEO-800110T Yuvarlak Sırtlı Otel Düğün Hilton Sandalye

NEO-800110T-Yuvarlak-Sırtlı-Otel-Düğün-Hilton-Sandalye-1
NEO-800110T-Yuvarlak-Sırtlı-Otel-Düğün-Hilton-Sandalye-4
NEO-800110T-Yuvarlak-Sırtlı-Otel-Düğün-Hilton-Sandalye-3
NEO-800110T-Yuvarlak-Sırtlı-Otel-Düğün-Hilton-Sandalye-2

NEO-800110T Yuvarlak Sırtlı Otel Düğün Hilton Sandalye

Düğün, yemek daveti, konferans ve organizasyon zamanlarında, dekorasyonu tamamlayacak şık görünüme sahiptir. Oturum rahatlığına sahip olması, misafirlerin keyifli zaman geçirmesini sağlar. Kullanılmadığı zamanlarda istiflenebilir. Renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 6,2kg

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Otel Düğün Hilton Sandalye

  • Şıklığı ile göz kamaştıran, konforlu kullanımı ile misafirlerin keyifli zaman geçireceği sandalye, büyük işletmelerin seçimidir. Otel, düğün salonu, konferans salonu gibi binlerce insanın ziyaret ettiği yerlerde, uzun yıllar sağlamlığını korur, yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz. Üretiminde kullanılan alüminyum gövde, 25mm x25mm x 2mm ölçülerindedir. Ral kartelasından seçilecek bütün renkler, ürün üzerine uygulanabilir. Yüksek kalite standartlarında üretildiği için pürüzsüz yüzeye sahiptir.
  • Oturum kısmında poliüretan sünger kullanılmaktadır. Terlemeyi önleyen hava kanallarının bulunduğu sünger, uzun saatler boyunca kullanıldığında dahi konfor sağlar. Sırt bölümünde 28dns sünger kullanılmaktadır. Hem oturum hem sırt bölümünde, süngerin altında, dayanıklı bir malzeme olan, osb bulunur. Osb, neme ve darbelere karşı dirençli bir malzemedir.
  • Kumaşın rengi ve deseni karteladan seçilebilir. Sipariş üzerine üretim programına alındığı için, projeye göre, işletmeler tarafından gönderilen kumaş da döşeme de kullanılabilir.
  • Sandalyeler, özellikle hizmet sektöründeki firmaların beklentisini karşılayacak şekilde, istiflenebilir özelliktedir. Nakliyede yer kaybı olmaz, kolay taşınabilir, bulunduğu alanın temizlik zamanlarında kolaylık sağlar. 8 adete kadar istiflenebilir. Sandalye ayaklarının içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır, bu sayede sandalye ayaklar birbirine değmez ve çizilmez.
  • Yere temas eden sandalye pabuçları, yoğun kullanımda dahi yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir. Sert plastik malzemeden üretilmektedir.
  • Hafif olması, hem işletmeler hem misafirler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Hilton sandalye veya diğer adıyla banket sandalye, otellerin şık düğün salonları ve çeşitli organizasyonlar için tercih edilmektedir. İnsan sağlığına uyumlu ergonomik ölçüleri, oturum rahatlığı, renk alternatifli olması ve sağlam yapısı sebebiyle doğru seçimdir. Ürün ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800110T Yuvarlak Sırtlı Otel Düğün Hilton Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun