NEO-800111T Alüminyum Düğün Sandalyesi

NEO-800111T-Alüminyum-Düğün-Sandalyesi-1
NEO-800111T-Alüminyum-Düğün-Sandalyesi-3
NEO-800111T-Alüminyum-Düğün-Sandalyesi-2

NEO-800111T Alüminyum Düğün Sandalyesi

Düğün salonları, otellerin ve şirketlerin toplantı salonları için tercih edilen sandalyedir. Hafifliği, ergonomik yapısı ve sağlamlığı sebebiyle avantajlı bir üründür. Hem gövde hem döşeme için renk seçimi yapılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,5kg

Açıklama

Alüminyum Düğün Sandalyesi

  • Dekoratif, konforlu ve kullanışlı.. Misafirlerine şık bir dekorasyon sunmak isteyen işletmelerin seçimi olan ürün, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Sandalyenin gövdesi hafif ve sağlam bir malzeme olan alüminyum profildir. Profil ölçüsü 25mm x 25mm x 2mm Sandalye, ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Sandalyenin hafif olması, hem misafirler hem işletme açısından avantajlıdır. Düğün salonlarına ilave olarak, insan trafiğinin yoğun olduğu bütün salonlarda kullanılmaktadır. Toplantı salonu, eğitim salonu, seminer salonu kullanımı için idealdir. Genelde otel, şirket, kamu kurumu, hastane, fabrika, üniversite yönetimleri tarafından tercih edilmektedir.
  • Sandalyenin oturum ve sırt kısmında kullanılan süngerler, uzun yıllar dayanıklılığını korur. Oturum kısmında bulunan poliüretan sünger, hava kanalları olduğu için terletmez. Düğün, toplantı gibi uzun saatler süren organizasyonlarda, konforlu ve sağlıklı bir oturum sağlar. Oturum ve sırt kısmında bulunan osb, neme ve darbelere karşı dayanıklı malzemedir.
  • Oturum ve sırt kısmında kullanılan kumaşın rengi ve deseni, karteladan seçilebilir. Projeye göre, kullanıcının gönderdiği kumaş da ürün üzerine döşenebilir. Ayrıca talebe göre sandalye, yanmaz kumaş ile döşenebilir.
  • İstiflenebilir özellikteki sandalye, kullanılmadığı zamanlarda yerden tasarruf sağlar. Kolay taşınabilir. Bulunduğu mekanın temizliği sırasında kolaylık sağlar. Sandalyeler iç içe geçirildiğinde, sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Sandalye pabuçları, kaliteli ve uzun ömürlüdür. Sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir. Sandalye profilini korur.
  • Dikiş, boya gibi bütün detayları ince işçilikle üretilen sandalye, kalite kontrolden geçmekte ve kusursuz olarak sevk edilmektedir.

Düğün sandalyesi veya bilinen diğer adıyla hilton sandalye, kalabalık insan gruplarının ziyaret ettiği yerler için ekonomik ve doğru seçimdir. Uzun yıllar, yeni görünümünü, konforunu ve sağlamlığını korur. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800111T Alüminyum Düğün Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun