NEO-800112T Otel Toplantı Banket Sandalye

NEO-800112T-Otel-Toplantı-Banket-Sandalye-1
NEO-800112T-Otel-Toplantı-Banket-Sandalye-2
NEO-800112T-Otel-Toplantı-Banket-Sandalye-3
NEO-800112T-Otel-Toplantı-Banket-Sandalye-4

NEO-800112T Otel Toplantı Banket Sandalye

Ergonomik yapısı, konforu, dekoratif görünümü, hafifliği ve sağlamlığı önemli özellikleridir. Hem gövde hem döşeme için renk seçimi yapılabilir. Kullanılmadığı zamanlarda istiflenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Dimensions
Width : 45cm  / 17,7inc
Depth : 60cm  / 23,6inc
Height : 93cm  / 36,6inc
Seat Height : 48cm  / 18,8inc
Weight : 5,7kg

Açıklama

Otel Toplantı Banket Sandalye

  • Kalabalık ve şık salonlar için üretilen sandalye, tüm organizasyonlar için doğru seçimdir. Sandalyenin gövdesi 25mm x25mm x2mm ölçülerinde alüminyum profildir. Bulunduğu yerin dekorasyonuna göre, ral kartelasından seçilen renge statik boya ile boyanabilir. Banket sandalye, toplantı salonu, düğün salonu, eğitim salonu, konferans salonu gibi insan sirkülasyonunun fazla olduğu yerler için tercih edilmektedir. Otel, şirket, fabrika, hastane, kamu kurumu, üniversite yönetimlerinin seçimdir.
  • Oturum ve sırt bölümünde yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Oturum bölümünde buluna poliüretan sünger, hava kanallı olduğu için terletme yapmaz. Ayrıca süngerlerin altında osb bulunmaktadır. Osb neme, darbelere karşı dayanıklı ahşap malzemedir.
  • Döşemede kullanılacak kumaşın rengi ve seçimi, kullanıcı tarafından belirlenebilir. Standart kumaşların dışında farklı özelliklerde kumaşların olduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Banket sandalye, istiflenebilir özelliktedir. Maksimum istifleme adeti 8 dir. İstiflenebilmesi, nakliye, depolama ve taşıma zamanlarında avantaj sağlar. İstiflendiğinde, sandalye ayaklarının birbirine değmemesi ve çizilmemesi için, ayakların içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır.
  • Sandalye pabuçları, uzun ömürlüdür ve sert plastik malzemeden üretilmektedir. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Kaliteli üretim süreci ve ince işçilik, sandalyenin tüm detaylarında görülebilir. Sağlam, şık, hafif ve konforlu sandalye, kalabalık organizasyonlar için idealdir.

Alüminyum banket sandalyesi veya diğer adıyla hilton sandalye, ergonomik ve sağlıklı oturuma uygun bir üründür. Hafif olması kullanım kolaylığı sağlar. Kalabalık salonlarda yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz. Otellerin konferans salonları, şirketlerin toplantı salonları, eğitim salonları için sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca düğün salonu kullanımı için de şık görünüme sahiptir. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800112T Otel Toplantı Banket Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun