NEO-800113T Organizasyon Banket Sandalye

NEO-800113T-Organizasyon-Banket-Sandalye-1
NEO-800113T-Organizasyon-Banket-Sandalye-2
NEO-800113T-Organizasyon-Banket-Sandalye-3
NEO-800113T-Organizasyon-Banket-Sandalye-4

NEO-800113T Organizasyon Banket Sandalye

Banket sandalye, düğün, davet, toplantı, seminer gibi kalabalık organizasyonlar için tercih edilmektedir. Uzun saatler boyu oturumda dahi konforlu kullanım sağlar ve insan sağlığına uygundur. Düğün salonu, otel, şirket, fabrika, hastane gibi yerler için ideal seçimdir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,7kg

Açıklama

Organizasyon Banket Sandalye

  • Tüm organizasyonlarda kullanılan konforlu, hafif ve sağlam sandalyedir. Banket sandalyenin gövdesi alüminyum profil ile üretilmektedir. Profil ölçüsü 25mm x25mm x 2mm dir. Kalabalık insan gruplarının ağırlandığı salonlarda uzun yıllar sağlamlığını ve yeni görünümünü korur. Sandalyenin alüminyum gövdesi, işletmelerin tercihine göre, belirlenen renge boyanabilir. Ral kartelasından seçim yapılabilir. Misafirlerine şık bir dekorasyon sunmak isteyen düğün salonu, otel gibi işletmeler için idealdir.
  • Sandalyenin oturum kısmında, terlemeyi önleyen, yüksek dansiteli poliüretan sünger kullanılmaktadır. Süngerin içerisinde bulunan hava kanalları konforlu ve rahat oturum sağlar. Süngerler, binlerce insanın kullanımı sebebiyle dahi deforme olmaz. Oturum ve sırt bölümünde, süngerin altında, suya ve neme karşı dayanıklı olan osb bulunur. Osb, ahşap bir malzemedir.
  • Oturum ve sırt kısmındaki döşeme için renk ve desen seçimi yapılabilir. Standart kumaşların dışında, farklı türlerde kumaşların olduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır. Ayrıca projeye göre, işletmeler tarafından gönderilen kumaş da döşemede kullanılabilir.
  • Banket sandalyeler, istiflenebilir özelliktedir. Bu özelliği sebebiyle nakliyede ekonomik avantaj sağlar. Ayrıca kolayca depolanabilir ve taşınabilir. Sandalye ayaklarının içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır, bu sayede sandalye ayaklar birbirine değmez ve çizilmez. 8 adete kadar istiflenebilir.
  • Sandalye pabuçları, sert plastik malzemeden üretilmektedir ve oldukça dayanıklıdır. Yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir.
  • Hafif olması, hem işletmeler hem misafirler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Banket sandalye, bilinen diğer adıyla hilton sandalye, otel, kamu kurumu, şirket, hastane, fabrika yönetimlerinin tercihidir. Düğün, toplantı, seminer zamanlarında konforlu bir kullanım sağlar. Bütün organizasyonlarda kullanılabilir. Dekoratif görünümü, ergonomik ve sağlam yapısı, istiflenebilmesi sebebiyle ideal seçimdir. Ürün ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800113T Organizasyon Banket Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun